Czy warto to zbudować?
Moderator: wika001
Re: Czy warto to zbudować?
sama konstrukcja wygląda sensownie ja bym tylko zamiast osb na wykończenie albo podbitkę dał mpb. u mnie sprawdza się dużo lepiej bo jest bardziej odporna na uszkodzenia a przy tym wygląda estetycznie. na takim elemencie naprawdę warto dać coś trwalszego od razu.
