Wino do grilla

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 222
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Wino do grilla

autor: K@linka » 18 cze 2025, 8:41

Szykuje nam się grill w ogrodzie – będą kiełbaski, warzywa, trochę ryb, trochę mięsa. Chciałabym kupić jakieś wino, które podejdzie większości. Tylko totalnie nie wiem, co wybrać – czerwone, białe, różowe? A może musujące? Może być przez net, żeby było szybciej.

skyres
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 27 maja 2024, 10:19
Re: Wino do grilla

autor: skyres » 18 cze 2025, 9:54

Na taką mieszankę da się dobrać coś fajnego – przy tego typu jedzeniu fajnie wchodzi różowe, albo delikatne czerwone (np. pinot noir, nie za taniczne). Jak chcesz coś naprawdę uniwersalnego, to można wziąć 2–3 różne i dać ludziom wybór.
Tu masz dobrą selekcję: alkoparty.pl/wina – ceny rozsądne, stylówki różne, można dobrać coś bez udawania konesera, ale dalej smacznego. Plus za to, że wszystko w jednym sklepie, bez grzebania.

PawełBb
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2025, 23:03
Re: Wino do grilla

autor: PawełBb » 26 cze 2025, 22:48

u mnie do grilla zawsze tylko piwko więc niestety nie doradzę
a czy zamiast tego nie lepiej - https://e-liq.pl/Cbd-Shisha-Yerba-c295
;-)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów