Wycinka drzew - planowane zmiany

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wycinka drzew - planowane zmiany

Post autor: Redakcja »

Pozwolenie na wycinkę drzew oraz wysokość kar nakładanych za nielegalne wycięcie drzewa budzą wiele kontrowersji... Wycinka drzew - planowane zmiany >>
Redakcja

kinga_rr
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 09 kwie 2011, 10:27

Wycinka drzew - planowane zmiany

Post autor: kinga_rr »

czyli niewiele się niestety zmieni. Chociaż ja akurat nie miałam problemu z uzyskaniem pozwolenia. I dobrze, że się o nie postarałam, bo sąsiad wykazał się "czujnością" i wezwał straż miejską - nie uwierzył na słowo, że pozwolenie rzeczywiście mam.

Ogrodka
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44

Post autor: Ogrodka »

A badania od http://www.sofista.com.pl/site,Seosem,L ... lding.html mówią, że ludzie nie są za wycinką drzew, szczególnie Ci zieloni.

Awatar użytkownika
druhen
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2014, 17:20
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wycinka drzew - planowane zmiany

Post autor: druhen »

gdyby drzewa przewodziły internet pewnie nikt by nie wycinał....

Awatar użytkownika
abrrex
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2014, 9:29
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Re: Wycinka drzew - planowane zmiany

Post autor: abrrex »

niestety smutna prawda

ODPOWIEDZ