Buda dla psa

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Buda dla psa

Post autor: Redakcja »

Nawet jeśli Wasz pies wyleguje się na wszystkich kanapach i fotelach w domu, z pewnością doceni własny kąt w ogrodzie. Buda dla psa >>
Redakcja

kinga_rr
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 09 kwie 2011, 10:27

Buda dla psa

Post autor: kinga_rr »

świetna architektura tych bud dla psa ! szkoda tylko, że dla wielu naszych psów to szara codzienność, a nie wakacje

zuzka81
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2012, 10:52

Post autor: zuzka81 »

Witam serdecznie! Budy piękne, polecam jednak przepiękne budy dla psów polskiego producenta - budy dla psów www.dlpethome.pl Kupiłam mojej suni i jestem zachwycona!!

Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Lidia Beksa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2012, 18:32

Post autor: Lidia Beksa »

super

Awatar użytkownika
Lidia Beksa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2012, 18:32

Post autor: Lidia Beksa »

super

Dasos
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 sty 2012, 16:09

Post autor: Dasos »

świetne te budy! ciekawe co moja psica powiedziałaby na taki domek, ale myślę, że też by się jej spodobał ;-)

oluski
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lut 2015, 14:02

Buda dla psa

Post autor: oluski »

Budy jak z obrazka :-) Wole nie zastanawiać się nad ceną takiej budy. Dlatego polecam wszystkim zainteresowanym zlecenie stolarzowi lub zrobienie samemu (lub z czyjąś pomocą) budy wg. własnego projektu. Okucia do nabycia w hurtowniach, (ja zaopatrywałem się poprzez e-sklep eArmet z Poznania), deski, drewno u lokalnego stolarza czy w tartaku. Farby, wełna mineralna, inne drobiazgi w marketach choćby. Cena takiej budy wykonanej własnymi rękoma to znacznie, znacznie mniej niż gotowe - często słabej jakości budy. A radości i satysfakcja zostaną na lata.

ODPOWIEDZ