Prezent na święta

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

emsti
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Prezent na święta

autor: emsti » 30 lis 2023, 12:29

Jakbyście miały sobie wybrać prezent na święta, to co? Ja kompletnie nie mam pomysłu, nie mam pojęcia co chce, czego potrzebuje. W dzisiejszych czasach jest taki przesyt wszystkiego ze chyba wszystko mam

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Prezent na święta

autor: Złotowłosa » 01 gru 2023, 11:38

Mi się zmienia co chwilę - chciałam ekspres do kawy, walizki, mundurek na studia, biżuterię, zegarek a ostatecznie nie wiem na co się zdecyduję U mnie się składamy wszyscy na prezenty (ja, tata i bratowa mamy łączone prezenty świąteczne i urodzinowe więc cena może być większa)

Uwielbiam też ceramikę z Bolesławca.

Ceramika taka powstaje ręcznie w polskich pracowniach :)

zypa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 09 wrz 2019, 7:37
Re: Prezent na święta

autor: zypa » 07 mar 2024, 12:42

Ja zawsze jestem zdania, że lepiej kupować rzeczy, na które na co dzień szkoda nam kasy. A już na pewno kiepskim pomysłem jest dawanie rzeczy związanych z codziennymi obowiązkami, np. gotowaniem. A może taki zabieg - https://beauty4ever.pl/warszawa/medycyna-estetyczna/laserowe-usuwanie-brodawek-kurzajek-wlokniakow/ w Warszawie? To są fajne rzeczy, na które zazwyczaj brakuje czasu i kasy.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 169 gości

Gotowe projekty domów