Kraków jaka firma do przeprowadzki

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Kraków jaka firma do przeprowadzki

autor: K@linka » 25 wrz 2023, 7:27

Czy ktoś jest może z Krakowa?

Jaką firmę do przeprowadzki polecicie? Szukam kogoś doświadczonego. Chodzi tutaj o zapakowanie wielu ksiażek. Jak to ogarnąć?

emsti
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Kraków jaka firma do przeprowadzki

autor: emsti » 26 wrz 2023, 10:47

Jak się przeprowadzałam poszłam do obuwniczego i dostałam masę kartonów bo mieli nie posprzątany magazyn, ale miałam tego masę trzypokojowe mieszkanie na raz jakbym miała te wszystkie kartony kupić w Ikei czy gdzieś to bym popłynela z kasą i z meblowego a książki to może w mocne wory z budowlanego.

Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci się przeprowadzić, daję namiar:
https://tran-rem.pl/przeprowadzki/

Specjalizują się w przeprowadzkach w Krakowie.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2023, 8:32 przez emsti, łącznie zmieniany 1 raz.

cirrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Kraków jaka firma do przeprowadzki

autor: cirrus » 26 wrz 2023, 15:36

Można się do nich odezwać: japa-przeprowadzki. Nie to, że Ci pomogą, ale zrobią wszystko za Ciebie. Ceny też mają bardzo atrakcyjne, także na pewno nie skasują Cię za tę usługę dużo.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2023, 8:25 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości

Gotowe projekty domów