Parapetówka prezent

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Parapetówka prezent

autor: Złotowłosa » 19 wrz 2023, 7:31

Szukam pomysłu na prezent z okazji parapetówki.

Co warto jest dac znajomym?

emsti
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Parapetówka prezent

autor: emsti » 20 wrz 2023, 10:11

Przede wszystkim, na parapetówkę dla ludzi którzy dopiero co zamieszkali razem i w maksie mają kubek do kawy czy dla takich którzy już mają wszystko? Bo to jest różnica. Moim zdaniem po prostu ich zapytaj co by chcieli, bo to czego ja używam i potrzebuję może się różnić od tego co jest im potrzebne.

Można też zastanowić sie nad podarowaniem czegoś eleganckiego z ceramiki.

Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę tego producenta ceramiki z Bolesławca - maja piękne wzory na ceramiczne kubeczki czy dzbanki.

cirrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Parapetówka prezent

autor: cirrus » 26 wrz 2023, 15:40

Ja też jestem zdania, że najlepiej zapytać czego im jeszcze brakuje, bo bez sensu jest kupować coś w ciemno, a potem okaże się, że to już mają. Ewentualnie takim bezpiecznym zakupem są ręczniki lub kwiaty, bo tego nigdy za mało ;)

Awatar użytkownika
martan
Aktywny
Aktywny
Posty: 194
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Parapetówka prezent

autor: martan » 11 mar 2024, 10:35

Gaśnica, albo zestaw dobrych miodów z polskich pasiek, albo jakieś bardzo dobre herbatki, dobre ścierki do sprzątania.

Odsyłam również do księgarni Matfel. Na stronie jest spory wybór ciekawych albumów. A ksiązka zawsze będzie jednym z bezpieczniejszych prezentów :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 188 gości

Gotowe projekty domów