Chcę mieć piękny trawnik

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Mozragore
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2023, 20:37
Chcę mieć piękny trawnik

autor: Mozragore » 09 cze 2023, 20:41

Cześć! Aby moja działka była piękna, chcę kupić nasiona trawy, aby zasiać ładny trawnik. Kto już siał, niech podpowie dobre i sprawdzone nasiona traw.

YourDream
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2023, 15:11
Re: Chcę mieć piękny trawnik

autor: YourDream » 12 cze 2023, 15:14

Mozragore pisze:Cześć! Aby moja działka była piękna, chcę kupić nasiona trawy, aby zasiać ładny trawnik. Kto już siał, niech podpowie dobre i sprawdzone nasiona traw.

Sianie trawnika jest nieco dłuższe niż zakup darni z rolki, ale jest tańsze i trzeba go dobrze podlewać i dbać o niego, aby z czasem był piękny. Najlepsze trawy trawnikowe w rankingu można zobaczyć na stronie zakupopedia.pl dzięki czemu można wybrać, ile się chce i jaką cenę jest się w stanie zapłacić.

cirrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Chcę mieć piękny trawnik

autor: cirrus » 30 cze 2023, 13:32

Pamiętaj, że nasiona to nie wszystko. Możesz kupić torf, potem dokładnie ubić nasiona i podlewać. Po prostu trzeba o niego dbać, bo samo kupne odpowiednich nasion nie pomoże Ci uzyskać pięknego trawnika.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 161 gości

Gotowe projekty domów