Dekoracje świąteczne

Rady i opinie na temat oświetlenia ogrodu. Jakie lampy wybrać? Czym oświetlić elewację? Czy kupić lampy solarne? Informacje na temat różnych typów oświetlenia, ich aranżacji i wydajności.

Moderator: wika001

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: dekoracje świąteczne

autor: K@linka » 08 sty 2019, 11:20

No ja w tym roku niestety nie mam choinki. Znaczy się mam ale jest niewielka na 40 cm... A taka choinka to nie choinka. Na razie wynajmuje niewielkie mieszkanie, w przyszłym roku przeprowadzam się jednak do domu i tam będę miała porządną, dużą, konkretna choinkę Zastanawiam się jeszcze co przygotować do jedzenia na swieta. Pewnie jakąś sałatkę albo śledzie. Święta u babci, tak wieć pewnie wiekszośc jedzenia przygotuje mama,ciocie i babcia.

Dzisiaj natomiast od rana słucham piosenek świątecznych Moją ulubioną jest zdecydowanie W Dzien Bożego Narodzenia.

MieSZk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:09
Re: dekoracje świąteczne

autor: MieSZk » 16 sty 2019, 12:56

Świąteczne DiY mocno w modzie :) Osobiście uwielbiam wszelkie przejawy pracy własnej w postaci kosmetyków. Żona często próbuje tworzyć własne mydełka, kremy, maseczki. Sam z niewielu rzecyz mam okazje skorzystać :P ale zawsze to oszczędność dla domowego budżetu. W jej przypadku :lol:

kosmo3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: dekoracje świąteczne

autor: kosmo3 » 16 maja 2019, 22:31

U mnie lampki na tarasie wiszą przez cały rok - w zimie na prąd, a latem solarne. Fajny klimat można w ten sposób stworzyć.

Nataska0
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2018, 20:58
Re: Dekoracje świąteczne

autor: Nataska0 » 16 lis 2020, 12:00

Takie samodzielnie wykonane ozdoby są fajnym pomysłem, ale ja niestety nie mam takich zdolności, dlatego stawiam na gotowe ozdoby. W tym roku sporo kupiłam na stronie gdzie, mają spory wybór ozdób, ale też artykułów do domu. Gdybyś chciała kupić jednak coś gotowego to mogę Ci polecić stronę na PW, tym bardziej, że trwa tam teraz kiermasz świąteczny i udało mi się kupić naprawdę fajne produkty w niższej cenie.

KasiaL90
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 01 gru 2020, 22:52
Re: Dekoracje świąteczne

autor: KasiaL90 » 16 gru 2020, 14:24

A co sądzicie o takich dekoracjach do miejsca pracy jak obraz z mchu ? bo ja takie coś widziałem na stronie tej firmy Kreatywna Zeleń i powiem wam, że bardzo mi się coś takiego podoba. Najchętniej taką dekorację zamówiłabym do mojego gabinetu kosmetycznego.

Mariolka101
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2019, 9:01
Re: Dekoracje świąteczne

autor: Mariolka101 » 25 sie 2021, 12:59

Co myślicie o takich wiklinowych aniołkach na święta?

Obrazek

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Dekoracje świąteczne

autor: tetate » 30 lis 2022, 8:04

Mam bo lubię. Mam teraz sporo świątecznych akcentów ale na te okoliczność zdjęłam wszystko inne że ścian. Na codzien mam mniej ale ściany zdobią różne rzeczy a to łapacz w sypialni a to obrazy w salonie i korytarzu czy półeczki u dzieci. Lubię taki dom. Mój. Nie lubię hotelu.

Zamawiam najczęściej przez internet. W sieci znajdują sie znacznie ciekawsze dekoracje niż w sklepach stacjonarnych.
Ciekawe wzory pościel ma ten sklep: calvado.

Na przykłąd pościel Fleuresse. Zamawiałam tam ostatnio kilka prezentów dla rodziny.


Wróć do „Oświetlenie ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów

cron