Dieta Paleo

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

diastag1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2016, 11:38
Dieta Paleo

autor: diastag1987 » 15 gru 2016, 11:51

Witam, słyszeliście może o diecie paleo? Niedawno zagłębiłam się w nią i jestem prawie przekonana o niej, ponieważ zamierzam schudnąć..niestety pofolgowałam sobie ostatnio i przytyłam co mnie nie cieszy wcale. Dieta paleo to dieta która zawiera takie produkty, które nasi przodkowie mogli upolować: mięsi, ryby, owoce morza. Oczywiście to nie wszystko, ponieważ są i produkty które uzyskiwali od zwierząt lub z ziemi czyli jaja, owoce, orzechy itp. Jesteście zainteresowani taką dietą? Może podyskutujemy na temat diety paleo, może komuś pomoże

karmelia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:24
Re: Dieta Paleo

autor: karmelia » 27 mar 2018, 20:58

Ja postanowiłam zwiększyć ilość owoców i warzyw w diecie, aby łatwiej je przyjmować robię sobie z nich dobre i zdrowe soki oraz koktajtle które dostarczają wielu witamin i substancji odżywczych. Sporo czytałam na ten temat, dlatego kupiłam wyciskarkę wolnoobrotową MUKE, która pozwala zrobić napoje praktycznie ze wszystkich owoców i warzyw a przy tym nie pozbawia ich tego co w nich najcenniejsze tak jak np. sokowirówka. Dodatkowa zaleta to cena – Muke jest jedną z tańszych wyciskarek w segmencie premium.

fitella
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 kwie 2018, 20:38
Re: Dieta Paleo

autor: fitella » 01 kwie 2018, 20:51

Tak, dieta paleo jest jedną z najlepszych diet to tzw dieta na całe życie :)

bardzo zdrowa. Jakbyś potrzebował konsultacji to polecam: plan dietetyczny online

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Dieta Paleo

autor: asianocon » 27 kwie 2018, 13:54

I to naprawdę działa? Stosujący dietę jakie macie wrażenia?

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: Dieta Paleo

autor: Vivre » 26 maja 2018, 7:27

Brzmi fajnie, podoba mi się ta dieta. Ja sie jednak na diete nie nadaję, ale z przyjemnością wykorzystam w swoim zywieniu Wasze pomysły. Nie słodzę cukrem, tylko słodzikiem. Powiedzcie (napiszcie) proszę, czy koktajle mozna tez słodzik słodzikiem. Miodem nie mogę, jest dla mnie zbyt ciezki. Wiem, że słodzik też trzeba z umiarem stosować :) https://polki.pl/dieta-i-fitness/zdrowe-odzywianie,zdrowy-czy-szkodliwy-badamy-aspartam,10410141,artykul.html

zypa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 09 wrz 2019, 7:37
Re: Dieta Paleo

autor: zypa » 12 mar 2024, 13:01

Sama dieta tematyczna nigdy nie ma sensu.
Trzeba zmieniać dietę na zdrowszą i zapewniać sobie regularny trening.
Na pewno polecam fitness blog. Można wyciągnąć sporo wniosków.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 173 gości

Gotowe projekty domów