Zielony Ogród-24

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Andrzej Matej
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 24 lip 2016, 20:50
Zielony Ogród-24

autor: Andrzej Matej » 24 lip 2016, 21:03

Zielony Ogród-24 to internetowy sklep ogrodniczy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości... Zielony Ogród-24 >>

Andrzej Matej
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 24 lip 2016, 20:50
Zielony Ogród-24

autor: Andrzej Matej » 24 lip 2016, 21:04

Ładnie i pieknie opisane ,szkoda tylko że nie do końca prawdziwe.Asortyment napewno porzadny bo cześć kupiony ode mnie i tylko za połowe nasion zapłacili.Jak macie zamiar coś u nich kupować to ,a niedaj boże sprzedawać to radzę- najpierw gotówka a potem dopiero dawajcie im nasiona np..Ja mieszkam w polsce i od września zeszłego roku mam problem z odzyskaniem pieniędzy -2415 Euro za nasiona które zebrałem z rodziną w polsce a zapłacono mi tylko za połowe-nie polecam tej firmy.. Ja niemam nic do ukrycia jestem bardzo uczciwym i rzetelnym człowiekiem i mozna mnie znaleźć na FB jako Andrzej Matej Białogard

kubeweere
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2016, 6:20
Re: Zielony Ogród-24

autor: kubeweere » 25 lip 2016, 6:46

Polecam, wiele pożytecznych informacji.

geotom
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2016, 16:41
Re: Zielony Ogród-24

autor: geotom » 13 lis 2016, 17:03

Andrzej Matej pisze:Ładnie i pieknie opisane ,szkoda tylko że nie do końca prawdziwe.Asortyment napewno porzadny bo cześć kupiony ode mnie i tylko za połowe nasion zapłacili.Jak macie zamiar coś u nich kupować to ,a niedaj boże sprzedawać to radzę- najpierw gotówka a potem dopiero dawajcie im nasiona np..Ja mieszkam w polsce i od września zeszłego roku mam problem z odzyskaniem pieniędzy -2415 Euro za nasiona które zebrałem z rodziną w polsce a zapłacono mi tylko za połowe-nie polecam tej firmy.. Ja niemam nic do ukrycia jestem bardzo uczciwym i rzetelnym człowiekiem i mozna mnie znaleźć na FB jako Andrzej Matej Białogard

Panie Andrzeju jak panu nie wstyd ,prowadzi pan skup nasion płaci pan śmieszne pieniądze NIE PŁACI pan podatków od prowadzenia działalności, jest pan znanym oszustem w internecie "DŻUMACZEK" został przez pana oszukany mój syn nie odbiera pan telefonów nie przyjmuje pan reklamacji, ale zapomniałem że tacy ludzie jak pan nie wiedzą co to znaczy WSTYD aby oszukać okłamać to się tylko liczy , a podobno jest pan ojcem chorego dziecka. miłego dnia


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 190 gości

Gotowe projekty domów