CNC - z czego się uczyć?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
starrr10
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2015, 14:18
Lokalizacja: Grupa
CNC - z czego się uczyć?

autor: starrr10 » 14 lut 2015, 13:26

Hej wszystkim :) Niebawem zaczynam pracę w branży CNC i chciałbym się trochę w tym temacie dokształcić. Póki co czytuję sobie różne blog, np. ten o silnikach krokowych. Możecie polecić mi coś jeszcze?
Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie :)

Awatar użytkownika
innaritu
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2015, 13:06
Lokalizacja: Łeba
Re: CNC - z czego się uczyć?

autor: innaritu » 14 lut 2015, 14:18

Niezła też jest ta stronka o przekładniach planetarnych. Warto też poczytać jakieś książki z tego tematu, bo tam w sumie jest największa wiedza i ładnie ułożona, także polecam :)
Jest na ziemi szczęście, ale w poczciwej pracy, nie w obietnicach losu i loterii!

nata23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 28 mar 2014, 15:59
Lokalizacja: Polska
Re: CNC - z czego się uczyć?

autor: nata23 » 23 mar 2015, 16:27

blogi to może okazać się zdecydowanie za mało - możne jakiś kurs w tym zakresie? Teraz frezowanie CNC i ogółem wykorzystanie tej technologii staje się coraz powszechniejsze - sama ostatnio korzystałam z pomocy http://www.hst2.pl/uslugi przy remoncie, więc popyt jest ;)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Yandex [Bot] i 198 gości

Gotowe projekty domów