Kocanka Ogrodowa

Dział poświęcony kwiatom ogrodowym, doniczkowym i ciętym. Jeśli zastanawiasz się które kwiaty są łatwe w uprawie, a które wymagające, czy dany gatunek kwitnących roślin będzie odpowiedni do Twojego ogrodu, albo szukasz kwiatowych inspiracji, zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

Adams0
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 24 lut 2011, 0:49
Kocanka Ogrodowa

autor: Adams0 » 30 maja 2011, 20:57

kocanka to idealny kwiatek do suchych bukietów. najlepiej je zrywać gdy nie mają jeszcze otwartego środka i suszyć główką w dół zawinięte w papier.są różnokolorowe

Gerbera
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 27 paź 2011, 22:46
Lokalizacja: homeless
Re: Kocanka Ogrodowa

autor: Gerbera » 02 lis 2011, 0:03

Kocanka chyba wraca do łask :)
był taki okres, że w ogóle ich nigdzie nie widziałam, nawet nie mogłam kupić siewu, fakt było to kilka lat temu, a teraz proszę... wszędzie. Zarówno w marketach, jak i małych i dużych sklepach ogrodniczych pełno wyeksponowanych siewów :)

Ostatnio byłam w kawiarni, w ktorej na stolikach były właśnie kompozycje z kocanek, bylam zachwycona. Po kilku dniach na miejskim ryneczku widziałam kobietę sprzedającą za grosze bukiety. Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam. Kwiaty oczywiście już pięknie wysuszone, tak jak pisałaś/-eś bez otwartego środka :) Coś wspaniałego, za rok będę je miała w ogrodzie, w hurtowych ilościach :) część kocanek zostawię na rabatach, a część ususzę :) już nie mogę się doczekać :)

Tylko mam takie pytanie: jak z kurzem?
przepraszam za literówki


Wróć do „Kwiaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

Gotowe projekty domów