Kleome

Dział poświęcony kwiatom ogrodowym, doniczkowym i ciętym. Jeśli zastanawiasz się które kwiaty są łatwe w uprawie, a które wymagające, czy dany gatunek kwitnących roślin będzie odpowiedni do Twojego ogrodu, albo szukasz kwiatowych inspiracji, zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

Adams0
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 24 lut 2011, 0:49
Kleome

autor: Adams0 » 30 maja 2011, 20:56

Czym należy nawozić kleome?

Gerbera
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 27 paź 2011, 22:46
Lokalizacja: homeless
Re: Kleome

autor: Gerbera » 01 lis 2011, 23:50

Podobno kleome nie wymaga zbytniej pielęgnacji, ale jak to bywa z kwiatami, potrafią płatać figle :)

Nie wiem jaki nawóz byłby najlepszy, ale zapewne nic się nie stanie jeśli użyjesz jakiegoś uniwersalnego wieloskładnikowego :) Możesz pokusić się jeszcze o specjalny koktajl do roślin ozdobnych/kwitnących.

Nie wiem natomiast w jakim okresie najlepiej nawozić, gdyż obwiałabym się, że przed okresem kwitnienia, całość może "pójść" w liście, które będą jeszcze większe. Także może w okresie planowego/książkowego zakwitu kwiatów warto rozpocząć nawożenie?

Nie mam pojęcia...
Może ktoś bardziej rozeznany w tej kwestii udzieli nam rady i rozwieje wątpliwości?
przepraszam za literówki


Wróć do „Kwiaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości

Gotowe projekty domów