Miód słonecznikowy

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Aniamk
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:54
Miód słonecznikowy

autor: Aniamk » 21 mar 2011, 13:02

Witam, niedawno miałam okazje być we Włoszech i próbowałam tam miód słonecznikowy, bardzo mi smakował, ale w Polsce chyba nie jest dostępny, przynajmniej ja nie mogę go nigdzie dostać. Czy wiecie może gdzie można taki miodek kupić?

Sunflower
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 10 sie 2011, 15:18
Re: Miód słonecznikowy

autor: Sunflower » 11 sie 2011, 14:10

Miód słonecznikowy ma właściwości lecznicze i to o szerokim spektrum nie dziwię Ci się, że chcesz go nabyć. Dla jasności napiszę: Zalecany dla osób z chorobami układu krążenia, wątroby oraz stan zapalny dróg oddechowych, schorzenia skóry. Dodatkowo obniża ciśnienie krwi, równie skutecznie niweluje powstawanie pęcherzy przy oparzeniach słonecznych. Jest przepyszny w smaku.

Obecnie miód słonecznikowy można nabyć w coraz to większej ilości pasiek.
Wpisze w wyszukiwarkę hasło "miód słonecznikowy sklep internetowy" i wyświetlą Ci się wyniki ze sklepami internetowymi.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów