Która kosiarka???????

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać trawnik, jak go założyć i pielęgnować oraz jak walczyć z chwastami na trawniku, zapraszamy do tego działu. Porady na temat trawników z rolki i siewu, ich utrzymania i właściwej pielęgnacji.

Moderator: wika001

kslucki
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:43
Która kosiarka???????

autor: kslucki » 09 maja 2011, 13:40

Hej, mam problem z wyborem kosiarki... Jedna jest droższa ale o większej mocy (6KM) druga tańsza (5KM) obydwie z silnikiem B&S oczywiście... Niby z allegro ale przesyłka z PL więc spoko. [link do oferty na Allegro wygasł] - 5KM, [link do oferty na Allegro wygasł] -6KM.... Pomóżcie, pliz :)

jackandjack
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2011, 13:06
Re: Która kosiarka???????

autor: jackandjack » 16 maja 2011, 14:29

Wiesz co no ja Ci powiem, że bym wziął jednak tą: [link do oferty na Allegro wygasł] , może i zapłacisz parę groszy więcej, ale z taką mocą skosisz wszystko w trymiga :)

ogrodnik_amator
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2010, 13:58
Re: Która kosiarka???????

autor: ogrodnik_amator » 27 maja 2011, 11:53

Więcej o kosiarkach można poczytać tutaj: http://www.jagram.com.pl/blog/index.php ... -narzedzi/. Generalnie wszystko zależy od potrzeb, ale lepiej stawiać na jakość i pamiętać o bezpiecznym przechowywaniu już kupionej kosiarki, tak by wydatek miał szansę być rzeczywiście opłacalny, a narzędzie służyć nam latami.
Życie bez ogrodów byłoby taakie nudne!

kslucki
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:43
Re: Która kosiarka???????

autor: kslucki » 07 cze 2011, 10:38

tak gwoli podsumowania i zamknięcia tematu:
kupiłem tego leadera, którego polecał jackandjack więc podzielę się moimi spostrzeżeniami.

Kosiarka tania (nie to co husqvarna,na taką mnie zwyczajnie nie stać) , a naprawdę dobra, porządnie wykonana i cicha jak na spalinową. Teść ( który nie gustuje w zakupach internetowych) kupił tańszą w realu, ale oddał po pierwszym użyciu, bo pachniała spalenizną. :( ... moja działa póki co bez zarzutu :) oby tak dalej:) Do przechowywania mam garaż, tak więc mam nadzieję, że zima będzie dla niej łagodna :)


Wróć do „Trawniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 113 gości

Gotowe projekty domów