Zadaszenie tarasu

witam serdecznie, zastanawiam się właśnie nad zadaszeniem tarasu...myślałam o zwykłej markizie llub blaszanym daszku ale tak myślę że to nie będzie ładnie wyglądać, macie jakieś inne propozycje?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
A może drewniane zadaszenie? Jeżeli będziesz dbała o nie czyli impregnowała w odpowiednim czasie to posłuży Ci na wiele lat. A z pewnością wygląda bardziej efektownie niż zwykła markiza


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja obecnie mam blaszane zadaszenie, ale zamierzam wymienić je właśnie na drewniane. Poczytałam wiele na ten temat i zdecydował się właśnie na takie zadaszenie tarasu.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Chyba mnie przekonałyście, zwłaszcza że podłogę zamierzam też zmienić w niedługim czasie. Drewno jednak ma jakąś magię i świetnie wygląda.
dzięki


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
A dlaczego myślałaś o zwykłej markizie i sądzisz, że to będzie źle wyglądać? Może warto rozejrzeć się za tymi wyglądającymi ciekawie. Obecnie markizy tarasowe to nie jest już kawałek brzydkiego materiału, a czasem wyglądem mogą udekorować taras.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
W moim mniemaniu, zadaszenie tarasu powinno być tylko i wyłącznie drewniane. Drewno to materiał ponadczasowy idealnie pasujący w zasadzie do każdego stylu budownictwa.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Ja osobiście polecam Ci drewniane zadaszenie tarasu firmy carportplanet. Wg mnie taka konstrukcja nie ma obecnie żadnej konkurencji na rynku..


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Mi podobają się zadaszenia tarasów w rodzaju takich jak http://www.markizy-poznan.pl/ Szczególnie przypadła mi do gustu kolekcja Toskania.Zobaczcie sami.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
zwykłe deski pokryj ładną blachą i już, szkoda kombinować i się bawić


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Ja mam drewniane krokwie dachowe pokryte czyms podobnym do plexi co prawda cena spora ale fajna sprawa i swiatło wpada


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Na szczęście mój taras znajduje się w takim miejscu, że nie musi być jakoś wizualnie wyszukany i znajduje się w takim miejscu, że będzie spełniał tylko funkcję wypoczynkową, więc mogę go pokryć blacho dachówką, która została mojemu bratu z budowy domu Smile

http://www.cerplast.pl/oferta/opakowania-drewniane.html
http://www.cerplast.pl/oferta/opakowania-papierowe/katowniki-tekturowe.html


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja wraz zmężem nie zdecydowałam się na stałą zabudowę tarasu głównie ze względu na koszt. Wybraliśmy zakup markizy tarasowej, gdyż jest to rozwiązanie uniwersalne i nie wymaga dużo zachodu przy konserwacji. Zakupiliśmy coś takiego: http://www.najaprodex.com.pl/produkty,markizy-tarasowe,uniwersalna
Pozdrawiam.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Tutaj http://www.twojamarkiza.pl masz sklep, w którym jest bardzo duży wybór markiz. My kupowaliśmy od nich i naprawdę warto. Doradzają, polecają tak, aby klient był zadowolony Smile


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Markizy nie są jakoś szczególnie popularne u nas ze względu na klimat. Będzie z nimi trochę udręki po deszczu czy gradzie, zabudowa drewniana jest za to bardzo popularna. Ładnie się prezentuje oraz chroni dobrze przed światłem. Da odpowiedni cień. Nie wspomniano także o jeszcze jednej możliwości jaki jest zabudowa aluminiowa dająca wspaniałe możliwości. Aczkolwiek to zależy jaki to taras. Przykładowe zabudowy znajdziecie tu: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/aluminium/zabudowy-balkonow
Nie sprecyzowałaś jaki to taras więc takie opcje pozostawiam.
Nadto ktoś wspomniał, że zadaszył zwykłą blachą bo nikt tego nie widzi... No cóż, skoro nie chce się żyć ładnie to jego sprawa..


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter