Jakie meble do salonu z kominkiem?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

icne1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:13
Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: icne1985 » 31 sty 2017, 12:18

Zastanawiam się czy do salonu w kominkiem powinniśmy też wstawić meble? Jest on dość duży, przestrzeń do wypełnienia jest dość spora? Ściany są koloru oliwkowego. Ja twierdzę, że jakieś ładne mebelki by się przydały - można by tam w nie powstawiać ładną jakąś zastawę obiadową itd Mój mąż nie jest przekonany, twierdzi ,że możemy zagracić salon, że wystarczą nasze wielkie fortele, sofa i stolik. No i lampa obok, jakieś dwa kwiaty. Że ten salon sam w sobie jest juz fajny i mebli mu nie trzeba. No i mam problem

zu_za
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 15 lip 2015, 9:23
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: zu_za » 10 lut 2017, 10:07

Jestem jak najbardziej za meblami do salonu.
Nie mówię, żeby przesadzać ale jakaś komoda, fajny stolik i będzie super.
Ja nie lubię osobiście pustych wnętrz więc i tutaj bym tego unikała ;)
Jeśli ściany są oliwkowe to poszłabym w ciemne meble.
Co powiesz na takie jak na zdjęciu?
Obrazek

Ahiru
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 lut 2017, 9:48
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: Ahiru » 23 lut 2017, 11:31

aranżacja ze zdjęcia bardzo fajna, chociaż zmieniłbym tą lampę na inną. wg mnie nie pasuje do reszty wnętrza, to jej najsłabszy element ;)
I'm Hero

mal-wina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2017, 19:00
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: mal-wina » 27 cze 2017, 9:58

Moim zdaniem tego typu meblościanka idealnie komponowałaby się z takim kominkiem https://www.furnival.pl/mebloscianka-panda-br-black-white,20,produkt. To mebel bardzo praktyczny i funkcjonalny a dodatkowo dobry gatunkowo i jak sami przyznacie w mega atrakcyjnej cenie. Co sądzicie o tego typu rozwiązaniach ?

olek32
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2015, 17:52
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: olek32 » 30 cze 2017, 11:17

Piękne te Wasze propozycje. Aż chce się przemeblować swoje wnętrze ;) Fajnie, że jest tyle pomysłów w sieci i sklepów meblowych też. W wielu z nich jak np. w Promyk Meble asortyment jest bardzo bogaty dzięki czemu można wybrać coś fajnego. Ja często korzystam z takich sklepów.

wieplchod
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2017, 11:40
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: wieplchod » 30 cze 2017, 12:00

Drewniane będę pasowały.

CzarnaInka
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 12 paź 2017, 18:07
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: CzarnaInka » 20 lut 2018, 14:47

Zerknij na te komody w onemarket.pl :)

Makrodom
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 27 lut 2018, 20:19
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: Makrodom » 09 mar 2018, 11:03

Do salonu z kominkiem polecamy postawić na meble drewniane by dodać jeszcze więcej klimatu, a dla połączenia tego wszystkiego może warto dodać fotele nowoczesne? Aktualnie mamy dla klientów promocję w postaci rabatu 10% na cały asortyment przy użyciu kodu mak01 zapraszamy na Makrodom.pl!

Zami
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: Zami » 09 maja 2018, 7:38

Zależy jaki macie kominek i wizję salonu. Jeśli ma być nowocześnie i wygodnie to wybrałabym meble z galameble.com. Mają bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. Myślę, ze warto bliżej się przyjrzeć ich ofercie. Sama ostatnio myślę o nowych meblach do salonu.

boddekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: boddekk » 03 sie 2018, 12:01

Szukacie dobrej jakości mebli do salonu z kominkiem ? Interesuje was też dobrej jakości stół ? Ciekawa oferta jak stół pianosa czy innego rodzaju produkty ! Meble wysokiej jakości z ekspresową wysyłką, wszystko w ofercie sklepu Hubertus !

miłośniczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 cze 2018, 17:46
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: miłośniczka » 24 sie 2018, 12:24

No właśnie, jakie te meble warto kupić? Ja myślałam o czymś takim , ale nie wiem czy nie będzie to zbyt nowoczesne. Jak myślicie? Co do kominka, to będzie cały w kremie, otoczony cegłą również w tym deseniu. Czy to będzie mi choć trochę pasować?

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: tulejka » 12 wrz 2018, 9:01

Takie jak do salonu bez kominka? Kwestia wyboru mebli to sprawa indywidualna i ważne, żeby pasowały przede wszystkim do wystroju

awakajola
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2018, 11:18
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: awakajola » 06 lis 2018, 11:42

Ja długo się zastanawiam nad wyborem sofy. Aż w końcu trafił mi się artykuł o tym. Nie tylko są tam fajne i praktyczne porady, ale i propozycje meblowe, jak przykładowo włoskie sofy. :)

vega195
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 17 lis 2016, 9:43
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: vega195 » 12 lis 2018, 16:37

Do salonu najlepiej pasują meble klasyczne, ale warto urządzić salon bardziej nowocześnie, minimalistyczne meble powinny w tym pomóc. Na https://www.edinos.pl/kwadratowe-lawy-szklane jest trochę szklanych ławy, które powinny pasować do takiego salonu.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: kordoba » 28 lis 2018, 16:12

W dzisiejszych czasach sklepy meblowe są tak dobrze wyposażone, że na pewno coś dla siebie znajdziecie. Polecam chociażby rzucić okiem na takie meblościanki: http://www.mebel-perfekt.pl/kategoria/salon/. Moim zdaniem wyglądają oryginalnie i będą pasować do kominka.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 86 gości

Gotowe projekty domów