Targi Ogród-Zielony design

Informacje o targach ogrodniczych, imprezach związanych z ogrodnictwem, wystawach ogrodniczych, kalendarz imprez poświęconych ogrodnictwu i otoczeniu domu. Chcesz się dowiedzieć kiedy odbywają się wystawy kwiatów albo targi ogrodnicze w Twojej okolicy, albo zmieścić informację o ciekawym wydarzeniu ogrodniczym?

Moderator: wika001

Alicja6
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2012, 13:41
Targi Ogród-Zielony design

autor: Alicja6 » 04 kwie 2012, 15:39

14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu OGRÓD Zielony design to wydarzenie jakiego nie powinni opuścić miłośnicy ogrodów. Odbędą się one w Szczecinie w dniach 20-22 kwietnia br., na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Każdy znajdzie w nich dla siebie coś interesującego. Zaplanowano konferencję, wystawy, konsultacje architektów krajobrazu, ogród pokazowy, kiermasz ogrodniczy, a nawet warsztaty dla małych ogrodników.

Wydarzenie to skierowane jest do profesjonalistów: architektów, urbanistów, architektów krajobrazu oraz firm wykonawczych. Oferta targów z pewnością zainteresuje też wszystkich klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych planujących aranżację terenów zielonych.
Od 2011 roku targi OGRÓD Zielony design organizowane są w nowej formule, na którą składają się cztery elementy:
część wystawiennicza promocja firm odbywa się na stoiskach w halach targowych, stając się okazją do prezentacji oferty w bezpośrednim kontakcie z klientem;
konferencja branżowa pt. Woda i zieleń w mieście, podczas której omawiane będą takie tematy, jak: wypoczynek w miejskich przestrzeniach zielonych, woda jako element architektoniczny oraz zieleń jako element resocjalizacji społeczeństwa. Konferencja będzie połączona z wystawami prac konkursowych. Gościem specjalnym konferencji będzie Edwin Santhagens znany holenderski architekt krajobrazu. Odbędzie się 20 kwietnia;
ogród pokazowy o powierzchni ok. 300 m2, którego tematem są Wodne zabawy w zielonej przestrzeni miejskiej;
kiermasz ogrodniczy sprzedaż materiałów roślinnych, wyposażenia oraz dekoracji ogrodowych na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Nie zabraknie też książek ogrodniczych oraz prasy fachowej.
Program obejmuje ponadto prezentację treeworker - pokaz sekcyjnej wycinki drzew, pokazy florystyczne. Będzie też można zobaczyć pokazy cięcia i pielęgnacji Bonsai oraz winorośli, a także dowiedzieć się więcej o stosowaniu ziół w gospodarstwie domowym. Odwiedzający będą mogli zasięgnąć porady fachowców, wybrać projektantów swoich ogrodów. Pomyślano nawet o dzieciach - dla nich powstanie plac zabaw i zorganizowane zostaną zielone warsztaty.
Targi odbywać się będą na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich, przy ul. Struga 6-8. Wstęp na targi jest bezpłatny, opłata za parking - 5zł.Obrazek

Przemysław Kalicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:13
Re: Targi Ogród-Zielony design

autor: Przemysław Kalicki » 08 maja 2012, 12:36

zapraszamy do współpracy z portalem www.e-ogrodek.pl
mając na uwadze dotychczasową współpracę ....

matax
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2017, 12:44
Re: Targi Ogród-Zielony design

autor: matax » 09 sie 2017, 13:00

Szkoda, że w Krakowie nie odbywają się takie konferencje, bo bym z radośćią poszedł.. Chyba że ktoś coś wie na ten temat?

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Targi Ogród-Zielony design

autor: asianocon » 16 lut 2018, 15:08

Czy w tym roku też możemy się spodziewać takiej konferencji? Z przyjemnością wzięłabym w niej udział.

salehems
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2024, 0:12
Re: Targi Ogród-Zielony design

autor: salehems » 15 kwie 2024, 2:09

Rewelacja! Od siebie zdecydowanie polecam produkty La Flores - kapitalne flowerboxy oraz prezenty, które można komuś podarować.


Wróć do „Targi ogrodnicze, ogrodowe, kwiatowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów