Projekt ogrodu

Pomysły na aranżację ogrodu, dobór odpowiednich roślin i kompozycje roślinne. Tu znajdziesz podpowiedzi jak zaprojektować by był funkcjonalny, efektowny i piękny. Zamieszczamy porady jak stworzyć ogród w określonym stylu i jak zagospodarować przestrzeń.

Moderator: wika001

Mediss
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 02 lut 2015, 20:39
Re: Projekt ogrodu

autor: Mediss » 22 lut 2021, 22:40

Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów w Warszawie to skierujecie się do firmy Asztar. Siostrze założyli cudowny ogród, chyba najpiękniejszy jaki widziałam, ja w każdym razie jestem nim urzeczona. Dodam, że w grę u nich wchodzą też prace pielęgnacyjne jak pielenie, wertykulacja, koszenie trawnika czy opryskiwanie. Wszystko wykonują solidnie i w terminie, także siostra o swój ogród wcale nie musi się martwić, wszystko należycie wykonują fachowcy.

larisa00
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2021, 12:43
Re: Projekt ogrodu

autor: larisa00 » 01 mar 2021, 12:45

Ja mogę od siebie polecić firmę Araneo z Warszawy. Ogólnie zajmują się nie tylko projektowaniem terenów zielonych, ale też ich późniejszą pielęgnacją. Korzystaliśmy z ich usług i nie dość, że zaaranżowali nam całą przestrzeń wokół domu, zamontowali wszystkie elementy to potem uratowali nas przed inwazją komarów (mieszkamy blisko rzeki). Wybrane przez nich rozwiązania są na tyle wygodne, że ogród wymaga minimalnego nakładu pracy – mamy zamontowany system nawadniający, a przy bardziej wymagających pracach pielęgnacyjnych prosimy o pomoc Araneo. Ja naprawdę polecam, ogród zawsze zbiera mnóstwo komplementów.

robertosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 20 kwie 2021, 0:31
Re: Projekt ogrodu

autor: robertosz » 27 kwie 2021, 19:48

Co do projektowania terenów zieleni w Gdańsku to u nas super się sprawdziła firma Pracownia Projektowa Magdalena Loose. To mega solidni specjaliści, zaprojektowali nam wspaniały teren zielony koło firmy, wygląda nowocześnie i ciekawie, idealnie o to nam chodziło.


Wróć do „Projektowanie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów

cron