Przedstawiamy profil :: patryk09

Emblemat
Początkujący
Kontakt:
  Wiad. Pryw.
Dołączył
25 Lut 2011
Postów:
13 [0% z całości / 0.01 postów dziennie]
Znajdź wszystkie posty patryk09
Skąd:
 
Strona WWW:
 
Zawód:
 
Zainteresowania:
 

Ostatnie posty

Temat: nertera
zy jest to kwiatek jednoroczny? Jeśli jednak nie kwitnie on tylko raz to jak sie nim opiekowac aby zakwitł na nowo i w jakim okresie on kwitnie.Dziekje z góry za odpowiedzi.
Temat: granatowiec
Czy ktoś z was ma granatowca w domu?mojemu opadają liście :roll: powinny być ciemno zielone a są jasno zielone już tak drugi rok z rzędu :shock:
Temat: burak liściowy
Jako zupełny jeszcze laik w sprawach buraka liściowego mam pytanie - od kiedy zaczynacie go użytkować? Jak duży musi urosnąć? Urywacie z kilku roślin po perę listków czy wyrywacie całe rośliny?
Temat: peperomia
Czy ktoś wie coś o tej roślinie, o jej uprawie ? czy jest łatwą roślinką ?
Temat: Piramida w ogrodzie
Słyszałem o piramidach w ogrodzie, widziałem przykładowe zdjęcia, ale do czego to służy ?
Temat: Murek oporowy
By wykonać właściwy murek potrzebne są jeszcze informacje o nachyleniu terenu. Murki robi się w różny sposób, zależnie od typu terenu i rodzaju ziemi. Jeśli skarpa jest ostra i murek musi być wysoki to najczęściej robi się na betonowej podlewce. Przy mniejszym nachyleniu i niższych murkach stosuje się l ...
Temat: Podcinanie drzewek na kształt kuli
Czy możecie mi poradzić kiedy mogę przy ciąć lisciaste klony? W jakim miesiącu ? I w którym miejscu przyciąć tak aby były w przypominały kulę ?
Temat: Trawa pampasowa.
Jesienią kupiłem sadzonkę trawy pampasowej.Przechowałem w piwnicy, teraz przyciołem i nic się nie dzieje:/ Zdaje się, że powinny być już jakieś oznaki życia:// Może ktoś wie co robić dalej?
Temat: Choroby kwiatów
U znacznej części uprawianych przeze mnie lilii poopadały nierozwinięte w pełni kwiatowe pąki. Czy mógłbym poznać przyczynę tej anomalii ?
Temat: Bileuń - uprawa
Jak się już tak nagadałem powyżej :) to moge równiez wspomnieć o warunkach uprawy tej pieknej rośliny:) a więc istnieją trzy podstawowe warunki uprawy bielunia: - bileuń uwielbia stanowiska jasne, jednak musimy uważać z przesadnym wystawianiem go na palące słońce (trzeba go wtedy dużo częściej podle ...

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter