Prezent dla teściowej

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Robertkorwalczuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 26 lip 2021, 10:34
Re: Prezent dla teściowej

autor: Robertkorwalczuk » 10 lis 2022, 12:12

Możesz kupić jej naszyjnik - dwa serca. Biżuteria to dość uniwersalny prezent, więc powinna być w porządku. Możesz w tym sklepie również poszukać bransoletek czy też innych produktów.

ciżemka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2017, 12:18
Re: Prezent dla teściowej

autor: ciżemka » 08 gru 2022, 11:55

Zorganizujcie spotkanie rodzinne w dobrej restauracji - polecam Semolę w Warszawie, czyli restaurację włoską.
Zaproś teściową wraz z teściem, generalnie zróbcie spotkanie całej rodziny. Podejrzewam, że teściowa bardziej doceni takie spotkanie i wspaniałą kolację niż kolejny obraz na ścianę, tandetny zestaw kosmetyków, czy apaszkę.

Darekkk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2022, 15:35
Re: Prezent dla teściowej

autor: Darekkk » 28 gru 2022, 18:15

Z żoną na święta kupiliśmy teściowej kolczyki z labizu. Spodobały się jej, więc prezent się udał

Robertkorwalczuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 26 lip 2021, 10:34
Re: Prezent dla teściowej

autor: Robertkorwalczuk » 03 sty 2023, 9:48

Polecam teściowej zakupić kostkę Rubika 4x4. Kostka Rubika 4x4 to doskonały sposób na naukę cierpliwości i determinacji. Układanie kostki wymaga wytrwałości i cierpliwości, ponieważ może to zająć trochę czasu, zanim uda się ją ułożyć. Jest to dobre ćwiczenie dla charakteru i uczy, że warto być cierpliwym i uparty, aby osiągnąć swoje cele.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Prezent dla teściowej

autor: tetate » 17 kwie 2023, 7:30

Każdy jest inny.
Jeśli lubi o siebie dbać bom do salonu piękności lub apart itp
Jeśli jest 70 latką ( babuni) to już chyba wiesz jakie ma potrzeby.
A może zabrać na kolację
Ciężko ocenić opowiedź o niej

Uważam jednak, ze dość uniwersalnym prezentem możę być ceramika.

Zerknij sobie na przykład na takie ręcznie malowane czajniki ceramiczne.
Obrazek

cirrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Prezent dla teściowej

autor: cirrus » 30 cze 2023, 14:30

Jeżeli lubi czytać, to może kupisz jej jakąś książkę? Albo pomyślisz o jej relaksie i zasponsorujesz masaż lub jakiś zabieg? Na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

yasmina
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2023, 9:51
Re: Prezent dla teściowej

autor: yasmina » 25 wrz 2023, 11:20

i ja przychodze do Was z podobnym zapytaniem. Niedlugo moja tesciowa ma okragle 60-urodziny. Okazja podniosla, dlatego pasuje jej zakupic cos fajnego. Uwazam, ze jestem osobą kreatywną, ale tutaj totalnie nie wiem, co wybrac. Jednak taka okragla rocznica wymaga czegos specjalnego. A moja tesciowa to rowna babka, nie taka jak z kawalow. Ona ma ogrod, myslalam moze o lampach ogrodowych. Co byscie na to powiedzieli? Czy jednak lepiej jest poszukac czegos innego? Dodam, ze czasu nie ma zbyt duzo (nieco ponad 2 tygodnie)

pjoterek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2023, 4:21
Re: Prezent dla teściowej

autor: pjoterek » 26 wrz 2023, 3:21

Jeśli teściowa ma ogród, a jednocześnie nie ma porządnych lamp ogrodowych LED, to będzie to chyba dobre rozwiązanie. Generalnie jednak... nie jestem do końca przekonany. To wszystko zależy od tego, czy teściowa lubi dostawać takie praktyczne prezenty. Ja u siebie mam eleganckie lampy ogrodowe od producenta V-TAC. Kupiłem je kilka lat temu i nadal sprawują się bardzo dobrze. Są przydatne szczególnie wtedy, kiedy urządzamy sobie rodzinne imprezy, a teraz niestety dość szybko robi się ciemno.

yasmina
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2023, 9:51
Re: Prezent dla teściowej

autor: yasmina » 27 wrz 2023, 8:47

tez wlasnie nie wiem, czy ona lubi takie praktyczne prezenty. A mąż (jej syn) o dziwo też nie wie tego na 100%. No i nadal nie mam pojecia, co z tym fantem zrobic

Adrian131
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2022, 10:03
Re: Prezent dla teściowej

autor: Adrian131 » 07 gru 2023, 16:41

Jak dla mnie to super pomysłem na prezent jest zakup czerwonej małej torebki. Sama właśnie ostatnio dostałam taka torebkę i jestem z niej bardzo zadowolona. jest bardzo dobrze wykonana i z dobrych materiałów a kobieta zawsze myślę że się ucieszy własnie z torebki


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Majestic-12 [Bot], Proximic [Crawler] i 108 gości

Gotowe projekty domów