Montaż zlewozmywaka w kuchni

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Montaż zlewozmywaka w kuchni

autor: tetate » 14 paź 2022, 7:55

Czy ktoś posiada w kuchni zlewozmywak zamontowany na równi z blatem, jak w praktyce to wygląda? Mam obawy ze po kilku latach użytkowania silikon może sparcieć co doprowadzi później do puchnięcia blatu. Doradźcie jak najlepiej zamontować. Zrobić równo z blatem czy na blat czyli tradycyjnie. Dzięki za pomoc. Do komentarzy mile widziane zdjęcia.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Montaż zlewozmywaka w kuchni

autor: tetate » 14 paź 2022, 7:56

W zwykłym układzie nie szybko sparcieje, bo jest schowany, ukryty silikon. Prawda? W przypadku montażu zlewu równo z blatami, silikon jest poddany na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli zlew może być podwieszany tylko na kamiennych blatach to mam problem z głowy.

Od siebie mogę również polecić zlewozmywaki granitowe od Kuchinox, mam taki u siebie w kuchni i sprawdza się bardzo dobrze.
Obrazek


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Grapeshot [Crawler] i 104 gości

Gotowe projekty domów