Warto zainwestować w tunel foliowy?

Warzywa, owoce i zioła z własnego ogródka ? co zrobić, by z naszego ogrodu zebrać bogate plony? Jeśli szukasz informacji na temat konkretnych gatunków, albo poszukujesz inspiracji ? zajrzyj do tego działu.

Moderator: wika001

benek56
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 sie 2012, 8:05
Kontaktowanie:
Re: Warto zainwestować w tunel foliowy?

autor: benek56 » 06 wrz 2015, 19:40

Super rzecz - w tym roku pomidorów miałem/mam ile chciałem, kilka krzaków ogórków, papryki i jeszcze chiński fasolnik:-))) a teraz powoli wchodzę z poplonem - sałata, rzodkiewka, szpinak

referen
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Warto zainwestować w tunel foliowy?

autor: referen » 18 wrz 2015, 14:00

Myślę, że jak najbardziej warto zainwestować w tunel. Z czasem na pewno uznasz, że to był dobry pomysł.

e-PodkarpackieSady.pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 wrz 2015, 14:51
Re: Warto zainwestować w tunel foliowy?

autor: e-PodkarpackieSady.pl » 13 paź 2015, 13:26

Pewne warzywa czy owoce, faktycznie lepiej kwitną w tunelu foliowym i szklarni,wiec moim zdaniem jeżeli planujesz poważną i bardziej profesjonalną plantację,to jak najbardziej warto pokusić się o kupno takiego tunelu. Poszukaj w internetowych sklepach ogrodniczych,tam będzie taniej.

Masertiger
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: Warto zainwestować w tunel foliowy?

autor: Masertiger » 12 lis 2019, 11:59

Worki foliowe różnego typu, jak worki na węgiel, worki ogrodnicze, worki polipropylenowe itp, duży wybór, ich sklep Folmi. Ja tam kilka razy zamawiałem i wszystko super, produkt dobry i cena też

Awatar użytkownika
martan
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Warto zainwestować w tunel foliowy?

autor: martan » 09 wrz 2022, 9:24

Jaki tunel ogrodowy polecacie do uprawy warzyw? Chodzi mi o jakieś konkretne marki, modele.. Nie chcę żeby połamał się lub odleciał do sąsiadów przy pierwszym wietrze

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Warto zainwestować w tunel foliowy?

autor: tetate » 09 wrz 2022, 11:20

Odlatywalność" tunelu zależy od miejsca w którym będzie stał. Jak masz zaciszne to te zwykłe marketowe tez zdadzą egzamin. A jak masz mega wietrzne to lepszy byłby z poliwęglanu. Na pewno musi być solidnie zakotwiony w gruncie.

Od siebie polecam ten tunel ogrodowy 3x6 metry bluegarden

A konkretnie tę folię, sprawdziła się u nas bardzo dobrze, a mieliśmy do czynienia już z kilkoma róznymi produktami.

Samą konstrukcję najlepiej jest wykonać samodzielnie. I mocno przypiąć do gruntu betonem i kotwami.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2022, 6:57 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.

zuzannabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2022, 10:58
Re: Warto zainwestować w tunel foliowy?

autor: zuzannabb » 22 wrz 2022, 11:05

tak, ale tylko w taki porządny


Wróć do „Warzywa, owoce, zioła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów