Panele podłogowe czy gres drewnopodobny

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Panele podłogowe czy gres drewnopodobny

autor: Złotowłosa » 01 wrz 2022, 7:10

Zastanawiam się co położyć w nowym mieszkaniu na przedpokój i otwartą kuchnie połączoną z salonem? Chodzi mi o coś, co sprawdzi się głównie w kuchni i w wejściu w przedpokoju gdzie często wchodzi się zimą w mokrym obuwiu.

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Panele podłogowe czy gres drewnopodobny

autor: Złotowłosa » 01 wrz 2022, 7:12

Zastanawiam się co położyć w nowym mieszkaniu na przedpokój i otwartą kuchnie połączoną z salonem? Chodzi mi o coś, co sprawdzi się głównie w kuchni i w wejściu w przedpokoju gdzie często wchodzi się zimą w mokrym obuwiu.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Panele podłogowe czy gres drewnopodobny

autor: K@linka » 01 wrz 2022, 9:33

Złotowłosa pisze:Zastanawiam się co położyć w nowym mieszkaniu na przedpokój i otwartą kuchnie połączoną z salonem? Chodzi mi o coś, co sprawdzi się głównie w kuchni i w wejściu w przedpokoju gdzie często wchodzi się zimą w mokrym obuwiu.


My polozymy w calym mieszkaniu winyl. Prócz wc i lazienki, tam nie bedzie remontu. Moja siostra ma obecnie panele winylowe na przedpokoju. I jest z nich zadowolona, nic się z nimi złego nie dzieje oraz są wytrzymale.

Przegladałam sobie podłogi winylowe w tej firmie i prawdopodobnie zamówię właśnie tam.

Szczególnie, ze mają dobre opinie.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości

Gotowe projekty domów