Gdzie polecicie zrobić projekt łazienki?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Gdzie polecicie zrobić projekt łazienki?

autor: Złotowłosa » 26 lip 2022, 11:44

Gdzie polecacie zrobić projekt łazienki leroy merlin, OBI, castorama? Pochwalcie się swoimi łazienkami

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Gdzie polecicie zrobić projekt łazienki?

autor: K@linka » 26 lip 2022, 12:18

Myślę, że zależy na kogo trafisz. Mi babka w Leroy Merlin zrobiła fajną, funkcjonalną, prostą łazienkę. Chciałam, żeby była w klimacie morskim. Miałam kilka pomysłów, ale nie wiedziałam jak je wszystkie ze sobą połaczyć. W sklepie doradzili mi jak to zrobić, tak aby powstała ładna spójna łazienka, o której marzyłam.
Poza tym taki projekty jest za 1 zł w sytuacji w ktorej kupujesz pozostałe wyposażenie do łazienki, tak więc moim zdaniem bardziej opłacalna opcja niż korzystanie osobno z usługi projektanta. Albo proejktowanie samodzielnie bez doświadczenia.
Na ich stronie możesz sprawdzić sobie ceny na umywalki nablatowe i pozostałe wyposażenie.

Obrazek


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Grapeshot [Crawler] i 139 gości

Gotowe projekty domów