Gdzie przechowywać meble ogrodowe?

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

Dagga
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2022, 11:25
Re: Gdzie przechowywać meble ogrodowe?

autor: Dagga » 02 lip 2022, 11:43

Aurat my mamy w piwnicy, lepiej kupić taki gotowy domek narzędziowy jak nie macie ani garazu ani piwnicy

saskepes7
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2023, 21:38
Re: Gdzie przechowywać meble ogrodowe?

autor: saskepes7 » 23 lip 2023, 21:43

Mogę zaoferować ogólne wskazówki dotyczące wyboru dobrego noża, biorąc pod uwagę różne potrzeby. Dobry nóż powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, zwłaszcza ostrze. Stal wysokowęglowa lub stal nierdzewna to dobry wybór ze względu na trwałość i ostrość. Powinien być tak dobry, jak strona, na której gram, jest open source. Popularne marki noży, które są często polecane ze względu na ich jakość i wydajność, to Benchmade, Spyderco, Victorinox, Wusthof i Zwilling J.A. Henckels. Dostępność i przystępność cenowa konkretnych marek i modeli może się jednak różnić w zależności od regionu.

miracle
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Gdzie przechowywać meble ogrodowe?

autor: miracle » 31 lip 2023, 13:09

A czy pokrowce na te meble zdadzą egzamin w zimę? Bo ja właśnie za bardzo nie mam gdzie ich przechowywać, a w tym roku sprawiłam sobie piękny rattanowy komplet do ogrodu.

Awatar użytkownika
atujestblog
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 27 lip 2022, 22:26
Kontaktowanie:
Re: Gdzie przechowywać meble ogrodowe?

autor: atujestblog » 17 sie 2023, 15:38

Na meble ogrodowe stawiam taka szopę. Ponieważ jest to działka leśna, konstrukcja została wykonana z połamanych drzew. Kupiłem tylko płyty bitumiczne na dach, deski i płyty chodnikowe na podłogę.
Załączniki
IMG_20230812_195634.jpg
IMG_20230812_195634.jpg (2.66 MiB) Przejrzano 800 razy
atujestblog

alutka89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:42
Re: Gdzie przechowywać meble ogrodowe?

autor: alutka89 » 31 sie 2023, 10:37

Moje meble ogrodowe są wykonane z trwałych materiałów, więc trzymam je na tarasie przez cały rok i nic się z nimi nie dzieje. Kupowałam je niedrogo na megascenie a trwałością nie ustępują tym kompletom po parę tysięcy jakie widziałam w marketach budowlanych.

Awatar użytkownika
Andzia116
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2024, 10:54
Re: Gdzie przechowywać meble ogrodowe?

autor: Andzia116 » 24 sty 2024, 14:38

Polecam przechowywać w komórce, lub garażu. Niewielkie pomieszczenie gospodarcze na podwórku zawsze się przyda :D


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości

Gotowe projekty domów