Jaki kolor farby do ogrodzenia?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Opuncja_W
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2022, 14:31
Jaki kolor farby do ogrodzenia?

autor: Opuncja_W » 17 maja 2022, 14:49

Doradźcie, jaki kolor farby na ogrodzenie wybrać. Dotychczas był jasny szary, ale miejscami jest już tylko rudy od rdzy. Domek jest w takim kolorze, jak na zdjęciu (wiśnia? jeszcze po poprzednim właścicielu), też będziemy go chcieli odmalować i raczej pozostawimy zbliżony do obecnego kolor. No i teraz kwestia ogrodzenia i furtki, czy zostawić taki jasny szary, chociaż ja nie mam przekonania i zmieniłabym albo na taki zielony połysk Farba do metalu ALTAX 750 ml zielony połysk żeby wtopił się w żywopłoty i roślinność albo antracyt mat, bo wygląda według mnie najbardziej elegancko Farba do metalu ALTAX 750 ml antracyt mat Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady, co tutaj najlepiej będzie pasowało.
Załączniki
1.jpg
1.jpg (96.28 KiB) Przejrzano 139 razy
2.jpg
2.jpg (89.18 KiB) Przejrzano 139 razy

Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości

Gotowe projekty domów