Walk in co sądzicie?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Walk in co sądzicie?

autor: tetate » 27 kwie 2022, 7:30

Co o tym myślicie? W bloku mam brodzik zwykły który się łatwo czyści, zamyka się przesuwnie. Jestem zadowolona, aczkolwiek myślałam o właśnie takim rozwiązaniu a teraz się zastanawiam czy ma ono sens...

Awatar użytkownika
martan
Aktywny
Aktywny
Posty: 194
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Walk in co sądzicie?

autor: martan » 27 kwie 2022, 8:57

Jestem wyjątkowym zmarźluchem ale jeszcze nie udało mi się zmarznąć pod prysznicem typu walk-in Jak chlapie to trzeba sobie wstawić dłuższą szybkę albo położyć ręcznik, są jeszcze szyby zamykane... A o tym "straszym" czyszczeniu to już nie wspomnę. Jak ktoś chce marudzić na wszystko, to znajdzie dziurę w całym. Myślę, że nie stałoby się to takim trendem gdyby codzienny prysznic i sprzątanie byłoby taką męką ;)

Polecam tylko kupić dobrej klasy odpływ liniowy - montujesz to raz na wiele lat, jeśli jest porządny, wszystko będzie wygodniejsze, szczegolnie czyszczenie z włosów.

Bardzo dobre moim zdaniem ma Rea.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 115 gości

Gotowe projekty domów