Klimatyzacja

Informacje o targach ogrodniczych, imprezach związanych z ogrodnictwem, wystawach ogrodniczych, kalendarz imprez poświęconych ogrodnictwu i otoczeniu domu. Chcesz się dowiedzieć kiedy odbywają się wystawy kwiatów albo targi ogrodnicze w Twojej okolicy, albo zmieścić informację o ciekawym wydarzeniu ogrodniczym?

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Klimatyzacja

autor: tetate » 10 mar 2022, 8:52

Dom z pustka nad salonem, etap stan surowy otwarty. Kiedy zakladac, co pod nia przygotowac i czy wystarczy zrobic jedna w salonie (salon, hol, kuchnia jadalnia sa jedna otwarta przestrzenia w wiekszosci otwarta na 5-6 metrow do gory duze przeszklenia wschod i zachod), w sumie na tym pomimeszczeniu najbardziej mi zalezy, co polecacie?

Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Klimatyzacja

autor: Tomek5 » 10 mar 2022, 9:50

Ja mam zaprojektowany system wentylacji mechaniczej z rekuperacją i na etapie projaktu założuyliśmy opcję doinstalowania klimatyzatora do tego istniejącego systemu taj by wykożystać już biegnące kanały. to niestety podnosi koszt rekuperacji. u mnie stan surowy otwarty bedzie za miesiąc ;)

Jeśli nie masz jednak namiarów na dobrą firmę, polecam kontakt z nimi https://universeklima.com/urzadzenia/ Powinni doradzić jakie urządzenie i jaki sposób montazu będzie optymalny.


Wróć do „Targi ogrodnicze, ogrodowe, kwiatowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów