Kursy projektowania ogrodów

Pomysły na aranżację ogrodu, dobór odpowiednich roślin i kompozycje roślinne. Tu znajdziesz podpowiedzi jak zaprojektować by był funkcjonalny, efektowny i piękny. Zamieszczamy porady jak stworzyć ogród w określonym stylu i jak zagospodarować przestrzeń.

Moderator: wika001

drewbud24
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:34
Re: Kursy projektowania ogrodów

autor: drewbud24 » 11 gru 2017, 11:49

Jeśli ktoś nie ma czasu na dojazdy to słyszałam o dobrych kursach online, które pokazują instrukcję obsługiwania programów

paluszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2018, 9:37
Re: Kursy projektowania ogrodów

autor: paluszek » 31 maja 2019, 19:06

ja zazwyczaj wybieram kursy online, zwłaszcza że teraz wiele z nich jest bezpłatna. na przykład webinaria cadowskie za free można złapać na stronie gstarcad.pl - to jest stronka Gstara, warto zaglądać

DMazur89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 11:11
Re: Kursy projektowania ogrodów

autor: DMazur89 » 03 lut 2022, 11:24

Odświeżam temat :) Poszukuję również kursu stricte praktycznego, z dużym naciskiem na obsługę programu do projektowania ogrodów. Koleżanka była w On-Arch na takim kursie online, stworzyła imponujące projekty. Czy ktoś z Was może się podzielić opinią o tym kursie? Lub polecić coś jeszcze innego? :)

edward79
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2022, 12:58
Re: Kursy projektowania ogrodów

autor: edward79 » 28 gru 2022, 13:00

Robiłem kilka kursów w tematyce ogrodów i zieleni, ale najbardziej sensowny i dający realne kwalifikacje to kurs na ogrodnika terenów zieleni w Centrum Doskonalenia Zawodowego. Dzięki niemu mogłem uzyskać zawód i znacznie zwiększyć stawkę swojego wynagrodzenia w pracy. Pracuję na torze wyścigów konnych i bez kursu byłem po prostu ogólnym pracownikiem, a teraz mam konkretny status.

aperto
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, 14:05
Kontaktowanie:
Re: Kursy projektowania ogrodów

autor: aperto » 23 maja 2023, 14:16

Tylko czy po takim kursie, znajdzie się klient na usługę? Ja bym nie ryzykował, nie inwestował w to, no chyba, że tylko dla siebie.


Wróć do „Projektowanie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów