Pergola tarasowa

Szukasz pomysłu na aranżację tarasu? Szukasz podpowiedzi jak samodzielnie wykonać taras? Nie wiesz jaką wybrać nawierzchnię i jak ją położyć? A może zastanawiasz się jakimi roślinami obsadzić taras? W tym dziale znajdziesz podpowiedzi.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
luizzz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2014, 7:55
Pergola tarasowa

autor: luizzz » 06 sty 2022, 22:21

Jaką wybrać pergolę tarasową?

astral
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 03 gru 2015, 9:21
Re: Pergola tarasowa

autor: astral » 18 sty 2022, 22:25

Najlepiej i najbardziej naturalnie wygląda pergola tarasowa drewniana. Drewno to najlepszy i najładniejszy materiał konstrukcyjny i dekoracyjny. Akurat ja zdecydowanie też polecam po prostu zadbać o odpowiedniej jakości impregnację. Warto zastosować impregnat ochronno-dekoracyjny powłokotwórczy Vidaron. Świetnie wnika w drewno, zabezpiecza je przed szkodnikami i warunkami, dodatkowo też dekoruje. Na kilka ładnych lat będziemy mieli spokój z ponownym malowaniem drewna

elawroclaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2023, 15:01
Re: Pergola tarasowa

autor: elawroclaw » 07 lip 2023, 14:13

Ja bym powiedziała, że najlepsza jest pergola aluminiowa - chroni przed nadmiernym ciepłem, chociaż moim ulubionym faktem jest możliwość odsłonięcia dachu. Lamele robią cuda!
Jeśli szukasz zaufanej firmy, mogę polecić Eska Zabudowy Tarasu. Są świetni, u mnie też wykonali raz-dwa! :D

Tymek31
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2021, 15:01
Re: Pergola tarasowa

autor: Tymek31 » 15 lis 2023, 15:32

We Wrocławiu działa firma Mitbau, która projektuje i produkuje konstrukcje aluminiowe w znanych systemach Schuco. Można u nich zamówić projekt zabudowy tarasu lub nawet zdecydować się na ogród zimowy. Mają katalog gotowych rozwiązań, więc można łatwo i szybko dobrać kształt konstrukcji do architektury domu. Wszystko produkują w systemach Schuco, które mają efektowne, wąskie profile, doskonałą szczelność i izolacyjność cieplną. Warto sprawdzić!


Wróć do „Tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów

cron