Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: tulejka » 21 wrz 2017, 9:02

Zgadzam się, składane są lepsze, bo za niższą cenę można mieć o wiele lepszy i mocniejszy komputer, niż w przypadku tej samej ceny i gotowca.

kromnab
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2017, 3:22
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: kromnab » 22 wrz 2017, 3:24

Oczywiście że składany, gotowe zestawy to lipa

Prevens
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2017, 7:58
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: Prevens » 17 paź 2017, 8:00

Najlepiej pogadać z jakimś specem. Myślę, że najlepiej będzie umiał doradzić co wybrać. Ja korzystam z pomocy tej firmy Servikom i jestem bardzo zadowolony.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: kordoba » 15 lis 2017, 9:14

Ciężko jednoznacznie twierdzić, na jaki komputer najlepiej się zdecydować. Oczywiście musi on mieć dobre parametry, najlepiej, aby był też znanej firmy chociaż tutaj nie ma zasady, który będzie lepszy. Odwiedź koniecznie sklep komputerowy i poszukaj porady u specjalistów, którzy się na tym znają.

kbonda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 24 sie 2017, 7:44
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: kbonda » 21 lis 2017, 21:07

Teraz w dobrej cenie można już kupić gotowe laptopy.

Zenbruks
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2017, 14:22
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: Zenbruks » 18 gru 2017, 18:31

Jasne, że tak :) W sklepach macie wielki wybór a jak zdecydujecie się na zakup w sklepie internetowym to już możecie liczyć na praktycznie wszystkie kombinacje parametrowe ;) Zajrzyjcie sobie na sferis.pl tam na pewno coś znajdziecie dla siebie jeżeli chodzi o laptopy, nie ważne czy do domu czy też do pracy

marek_ch
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 06 lis 2017, 16:35
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: marek_ch » 24 gru 2017, 15:16

Najlepiej będzie, jeśli komputer złożysz samodzielnie. Niezwykle ważnym podzespołem jest płyta główna. Teraz, gdy MSI zorganizowało promocję świąteczną warto z niej skorzystać. Nie codziennie chłodzenie wodne o wartości 450 złotych można otrzymać za darmo.

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: Vivre » 18 lut 2018, 13:12

W życiu już nie kupię składaka. Porażka, a mam porównanie, bo w domu stoi Dell i składak, słów mi brak jak ten badziew chodzi. Dlatego teraz chcę kupić Della ale laptopa. Problematyczne u nas było, jak trzeba było gdzieś wyjechać, teraz laptop pod pachę i spoko :)

leniwy13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2018, 19:07
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: leniwy13 » 18 kwie 2018, 21:14

Również uważam ,że lepiej zainwestować w porządny nowy komputer. Lepiej wydać raz , a porządnie i mieć taki sprzęt na lata . W sumie ceny również mają bardzo atrakcyjne , a notebooki są wydajne i solidne.

upcorp
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:06
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: upcorp » 01 sie 2019, 14:30

Tylko gotowy ze składakiem miałem wiele problemów, wielokrotnie musiałem go serwisować, dobrze że mam niedaleko sprawdzony serwis, zdecydowanie więc polecam gotowy, najlepiej dell, mają bardzo rozbudowane pakiety gwarancyjne

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: tulejka » 02 sie 2019, 8:12

Składany będzie i tańszy i lepszy niż gotowy

maaaariusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2016, 18:47
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: maaaariusz » 11 paź 2020, 16:39

Zdecydowanie podzielam zdanie poprzednika. Jeśli poskładasz już komputer warto zastanowić się nad oprogramowaniem antywirusowym. Wiadomo, że obecnie warto skutecznie chronić swoje dane przed atakami w sieci. Szukając czegoś natrafiłem na stronę firmy gdata i zdecydowałem się właśnie na tego antywirusa. Teraz wiem, że podjąłem bardzo dobrą dla siebie decyzję :)

Ewka35
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2020, 10:01
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: Ewka35 » 21 paź 2020, 10:03

Składany, samemu. Na Allegro kupisz 10 letni złom w cenie nowego, a w sklepach jest tylko niewiele lepiej. Szczególnie w przypadku laptopów. ;-)

anjexosdefrgos
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2022, 12:00
Re: Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?

autor: anjexosdefrgos » 15 sty 2022, 12:04

Witam. Ciekawa opcja, oczywiście. Ale myślę, że jest coś lepszego. Znajdź listę gier typu gdzie są wszystkie niezbędne informacje na ich temat. Na pewno znajdzie się tam coś lepszego niż to co zaproponowałeś. Aczkolwiek dla każdego co innego, każdy ma inny gust itp.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości

Gotowe projekty domów