Jakie firany na okno tarasowe

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Jakie firany na okno tarasowe

autor: Tomek5 » 24 lut 2019, 11:19

Potrzebuję pomysłu na to jakie firany powiesić na oknie tarasowym....

Macie jakieś ciekawe propozycje ?

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Jakie firany na okno tarasowe

autor: K@linka » 25 lut 2019, 11:38

Sama ostatnio zmieniłam tradycyjne firany na firany makarony. Rezygnacja z firan nie wchodziła w gre bo chciałam miec w domu prywatność. Okno tarasowe mam spore, tak wiec firany zasłaniają to co się dzieje w mieszkaniu w trakcie dnia. Normalne firany nie były zbyt wygodne, makarony są o wiele bardziej komfortowe. Jeśli chodzi o ich użytkowanie.

Zleciłam ich szycie na wymiar w sklepie w sieci:
Obrazek

Dokładnie ten model. Troche bałam się ich prania ale wystarczy zrobić z nich warkocze i pranie jest bezproblemowe.

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: Jakie firany na okno tarasowe

autor: Vivre » 16 lip 2019, 17:13

Przepiękne firany woalowe widziałam na stronie sklepu Alena. Szczególnie spodobały mi się firany woalowe kreszowane, które to są aktualnie w bardzo dobrej cenie. Warto kupić. Wyglądają tak delikatnie jak mgiełka. Mają drobne wzory, akurat takie, jak mi się podobają.

trefnoknus
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 14 cze 2018, 9:17
Re: Jakie firany na okno tarasowe

autor: trefnoknus » 19 sie 2019, 15:01

A ja lubię sobie wypatrzyć jakiś ciekawy materiał i zanieść do krawcowej i gotowe. Nie lubię kupować "gotowców". Dotychczas w moim mieszkaniu był problem z mega niewymiarowym oknem, jakoś to było pokombinowane, że hej. Oby w nowym już było w porządku, bo czasem widzę tak ładne aranżacje w sklepach z firanami...

elunka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2022, 12:29
Re: Jakie firany na okno tarasowe

autor: elunka » 09 sty 2022, 12:34

A może plisy okienne zamiast firan? Zerknij sobie do Nafi na ich ofertę bo mają mnóstwo kolorów i wzorów więc może znajdziesz coś dla siebie :)

MartaKo
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 18 maja 2022, 15:11
Re: Jakie firany na okno tarasowe

autor: MartaKo » 02 cze 2022, 14:11

Myślę ż enajlepsza opcją będą długie firany. Najlepiej zajrzeć na google i wyrzuszkać na frazę firany na okno tarasowe ;)

AnnaDymczuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2022, 15:05
Re: Jakie firany na okno tarasowe

autor: AnnaDymczuk » 20 cze 2022, 13:50

Dla mnie firany makarony są troszke oklepane już. Zdecydowanie jakieś długie zwiewne firany.


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów