Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

maciejass
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:29
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: maciejass » 01 gru 2020, 23:38

Każdy ma trochę inne gusta więc wiesz :)

maaaariusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2016, 18:47
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: maaaariusz » 23 mar 2021, 8:52

Oczywiście, ze zamawiam przez internet już obecnie niemalże wszystko. To zdecydowanie najwygodniejsza forma ich robienia. zamawiam w domowym zaciszu i w dogodnym dla mnie momencie. To dla mnie ogromna oszczędność czasu. Ostatnio zamawiałem produkty do pielęgnacji samochodu.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: K@linka » 13 kwie 2021, 13:14

Dekoracje bardzo często. Należę do osób dość wybrednych jeśli chodzi o wystrój mieszkania, tak wiec rzadko kiedy widzę coś co mi odpowiada w sklepach stacjonarnych Poza tym mieszkam w małym mieście i mozna tutaj znaleźć co najwyżej sklepy z tańszymi dekoracjami, ewentualnie duże sieciówki.

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do sklepu z ceramiką Bolesławiec. Mają przepiękne przedmioty codziennego użytku, jak ceramiczne kubki:
Obrazek

odblaski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021, 12:54
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: odblaski » 08 cze 2021, 12:57

ja przez pandemię nauczyłam się już absolutnie wszystko zamawiać z sieci i znaczki odblaskowe dla dzieci i ubrania i czasem nawet jedzenia - kawa czy herbata lub bakalie, w sieci jest duży wybór i jest taniej!

eliza90
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, 23:21
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: eliza90 » 30 wrz 2021, 23:23

bardzo lubię zamawiać :) Ostatnio miałam okazję zamawiać pędzelki do nakładania żelu na paznokcie :) To jest świetne!

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: tetate » 09 gru 2021, 11:13

Zamówiliśmy bardzo wiele elementów remontowych mieszkania włąsnie przez internet. Po pierwsze nie mielismy czasu po to aby jeździć stacjonarnie za każda z rzeczy. Po drugie w sieci ceny są korzystniejsze i jest większy wybór ciekawych rozwiązań.

Które mogą znacznie ułatwić wykończenie. Jednym z ciekawszych elementów jaki udało nam się dorwać to osłony karnisza. Dla dodatkowej dekorajcji, można umieścić tam oświetlenie:
Obrazek

Adrian Noga
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwie 2018, 12:24
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: Adrian Noga » 15 gru 2021, 18:09

Tak, to oszczędność czasu

stanbara
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2021, 17:26
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: stanbara » 29 gru 2021, 20:06

Odpowiednie bezpieczeństwo dzieci w trakcie jazdy samochodem to priorytet. Ze swojej strony mogę Wam polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie nosidełko fotelik dla niemowląt oraz kilka innych akcesoriów w świetnej cenie.

elwiira
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2022, 17:26
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: elwiira » 04 sty 2022, 17:33

wiadome, ze teraz coraz czesciej kupuje sie przez internet. Z jednej strony to wygoda. Bo wracam sobie po pracy i moge sie w spokoju zastanowic nad wyborem tego, co mi albo rodzinie jest potrzebne. A nie mieszkam w centrum jakiegos wielkiego miasta, by miec wszystkie sklepy niedaleko. Z drugiej strony teraz jest ta pandemia i tym bardziej oplaca sie decydowac na sklepy internetowe

stanbara
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2021, 17:26
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: stanbara » 02 lut 2022, 22:59

Polecam Wam sprawdzić ofertę mojego ulubionego sklepu internetowego, w którym znajdziecie najróżniejsze kolekcje odzieży dla kobiet, w tym np. marynarki dla kobiet. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: Złotowłosa » 16 lut 2022, 9:33

Zamawiam regularnie. Szczególnie, że w moim mieście nie ma wielu sklepów, w których mogę znaleźć dobrej jakości produkty do codziennego użytku. Zarówno jeśli chodzi o rzeczy do kuchni, jak i dekoracje. Wybieram raczej porządne dekoracje, które nie wyjdą z mody za rok czy dwa.

Chętnie wybieram również antyki, które mają swoją historię. Obecnie w sklepach można kupic przepiękne odrestaurowane meble jak rownież dodatki antyczne.
Obrazek

stanbara
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2021, 17:26
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: stanbara » 18 mar 2022, 11:10

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/znvl,e-raty-czyli-sprzedaz-ratalna-bez-wychodzenia-z-domu , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł dotyczący sprzedaży ratalnej. Z pewnością porady z artykułu mogą pomóc naprawdę wielu osobom.

Adrian131
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2022, 10:03
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: Adrian131 » 08 kwie 2022, 10:05

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego często korzystam z tej opcji. Mam kilka sprawdzonych sklepów, w których regularnie robie zakupy.

malutkija
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 22 lut 2018, 18:25
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: malutkija » 10 maja 2022, 4:22

Często korzystam z sklepów internetowych bo mają ciekawe oferty, sprzęt sportowy - hantle, sztangi i ciężarki na których można trenować w domu.

Florentyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2022, 8:48
Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

autor: Florentyna » 27 lip 2022, 9:03

Ja dosyć dużo kupuję w internecie. Takie przyzwyczajenie jeszcze z pandemii gdzie zakupy stacjonarne były mocno ograniczone.
Fajne jest to, że mogę korzystać z róznych opcji płatności - całkiem niedawno odkryłam płatności odroczone Twisto. Mam na zapłate okreslony czas, moge również rozłożyć płatnosć na raty.
Dla mnie bardzi wygodne i bezpieczne


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Proximic [Crawler] i 104 gości

Gotowe projekty domów