basen/jacuzzi ogrodoe BESTWAY LAY-Z SPA

Informacje na temat zakładania basenów ogrodowych i stawów kąpielowych. Czy potrzebne jest pozwolenie na budowę, jak zbudować basen i co zrobić, by woda była czysta? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: wika001

mlodyewm2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2018, 17:23
basen/jacuzzi ogrodoe BESTWAY LAY-Z SPA

autor: mlodyewm2 » 04 sie 2018, 17:36

Witam,
mam poważny problem wyżej wymienionym basenem/jacuzzi. Brat zostawił mi ogrodowe jacuzzi do opieki ale bez odpowiedniego sprzętu i chemii. Woda od jakiegoś czasu jest biało mętna i nie ładnie pachnie wiec postanowiłem się za to zabrać ale niestety nie udało się przy użyciu środka AGBA (czy coś w tym stylu) oraz wyczyszczenie filtra. Jacuzzi jest wykonane z materiału syntetycznego i jest DMUCHANE. Czy bez żadnych obaw mam stosować takie same środki chemiczne jak do zwykłego basenu ( ph+,ph-, chemochlor i floxfit ? niestety nie znam sie na tym i nie wiele jest informacji na temat tego, jak o to dbać :? , więc zastanawiam się czy użycie takiej chemii jak w basenie murowanym nie zniszczy materiału, z którego to jacuzzi jest zrobione? Chodzi o to, że nie chciałbym mu tego ustrojstwa zniszczyć, ani popsuć (a tym bardziej usłyszeć coś w stylu " odkupujesz" :twisted: ), a niestety trzeba coś z tym zrobić i to bardzo szybko. BArdzo proszę o pomoc oraz o wszelkie wskazówki jak postępować dalej. Z góry dziękuję za podpowiedzi i odpowiedzi.

Aloes87
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 09 lis 2021, 13:35
Re: basen/jacuzzi ogrodoe BESTWAY LAY-Z SPA

autor: Aloes87 » 15 lis 2021, 8:50

A sprawdzałeś filtr? Jeśli woda jest mętna i wydziela nieprzyjemny zapach, to Twój brat widocznie nie dbał o basen w odpowiedni sposób.


Wróć do „Baseny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów