Jeżyny, kiedy rozsadzać?

Opisy gatunków drzew i krzewów, informacje na temat ich uprawy, zabiegów pielęgnacyjnych i zastosowania. Jakie drzewa i krzewy są odpowiednie na małą działkę, które można sadzić w cieniu, albo wymagają określonej gleby? Jeśli szukasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących drzew i krzewów ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

trefnoknus
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 14 cze 2018, 9:17
Jeżyny, kiedy rozsadzać?

autor: trefnoknus » 25 paź 2021, 19:29

Pomóżcie proszę! Mój krzak jeżyn rośnie sobie już ze 2-3 lata w najlepsze. I wszystko super, rozrósł się pięknie, owocuje jak trzeba, ale.... Szalony jeden kawałek od siebie wypuszcza kolejne pędy. Chcę je przesadzić, bo średnio mi pasuje, że rośnie mi coś na środku trawnika... I nie wiem kiedy się za to zabrać. Teraz jeszcze czy już na wiosnę? I jak się za to zabrać? Po prostu odkopać część, uciąć i wsadzić w ziemię lub wodę, żeby się ukorzeniło? Nie uszkodzę w ten sposób mojego "głównego" krzaka? Bo byłoby mi go okropnie szkoda.
Wiem, że jest tu sporo osób, które znają się na ogrodnictwie dużo bardziej niż ja, Wasze rady już nie raz mi pomogły, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Dzięki!

Wróć do „Drzewa i krzewy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów

cron