Meble z palet

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

MieSZk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:09
Re: Meble z palet

autor: MieSZk » 22 wrz 2021, 9:53

Mega klimat takich mebli :) mam nawet w domu zrobione siedzisko zbite z palet + poduszka taka podwójna na pupe i plecy :mrgreen:

Aloes87
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 09 lis 2021, 13:35
Re: Meble z palet

autor: Aloes87 » 15 lis 2021, 9:11

Najlepsze palety są EURO ze względy na ich wytrzymałą konstrukcję i tworzywo. Większość z nich jest wykorzystywana cyklicznie do przewozu towarów, ale w niektórych przypadkach są one wywalane na śmieć. Warto o nich pomyśleć :)

Adrian_n
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 19:12
Re: Meble z palet

autor: Adrian_n » 10 sty 2022, 19:19

Meble z palet to zdecydowanie hit ! Można ruszyć swoją wizję artystyczną i zrobić coś niepowtarzalnego. Osobiście sam robiłem łóżeczko do pokoju mojego synka właśnie z palet zaczerpnąłem pomysł z netu, i wyszło super !

Peter Parker777
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2022, 9:17
Re: Meble z palet

autor: Peter Parker777 » 20 mar 2022, 10:51

Ja robiłem takie meble i jest przy tym sporo pracy jeżeli faktycznie z palet chcemy zrobić meble ładnie wykończony i nadający się do bezproblemowego użytku. Meble z palet mogą być bardzo ładne, są przede wszystkim bardzo solidne ze względu na wykonanie palet z litego drewna i sposób ich wykonania. Praktycznie nie ma możliwości aby taka sofa z palet się zepsuła.
Obrazek Taki ładny zestaw w moim ogrodzie.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Meble z palet

autor: K@linka » 15 kwie 2022, 8:55

Miałam takie meble kiedyś, ale mają też swoje wady
Nie są zbyt wygodne
Szybko się niszczą
I jednak moim zdaniem nie są zbyt eleganckie i jest to jedynie chwilowa moda.... Moim zdaniem lepiej jest zastanowić się nad wstawieniem porządniejszych mebli, na przykład kutych....

https://efekt-metal.pl/galeria-realizacji/metaloplastyka/

Meble tkaie mozecie sobie przejrzeć na stronie

Awatar użytkownika
atujestblog
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 27 lip 2022, 22:26
Kontaktowanie:
Re: Meble z palet

autor: atujestblog » 06 sie 2022, 13:38

Bez większych zdolności można zrobić taką polową ławkę z palet.
Obrazek
Obrazek

Michu85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 gru 2015, 15:09
Re: Meble z palet

autor: Michu85 » 24 sie 2022, 15:05

Jak dla mnie właśnie palety są super rozwiązaniem, przede wszystkim można bez problemów je użytkować przez długi czas, jak również są po prostu wygodne. Polecam do tego zastosować dobrej klasy impregnat, np. powłokotwórczy Vidaron. Dzięki temu drewno będzie w maksymalny sposób zabezpieczone przed warunkami, pleśnią, szkodnikami.

MartaKo
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 18 maja 2022, 15:11
Re: Meble z palet

autor: MartaKo » 25 sie 2022, 15:06

Dla mnie również super opcja ;) WYgląda fajnie designersko ;)


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości

Gotowe projekty domów