Nożyce do żywopłotu na wysięgniku

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

simek0110
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2021, 17:21
Nożyce do żywopłotu na wysięgniku

autor: simek0110 » 21 kwie 2021, 17:32

Cześć, jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość;) chciałbym prosić o pomoc przy wyborze nożyc na wysięgniku a konkretnie akumulatorowych. Mam w domu około 250 tuji o wysokości 2.5-3m. które nożyce wybrać, chodzi głównie o moc i grubość gałęzi do cięcia. Do wyboru [link do oferty na Allegro wygasł] oraz [link do oferty na Allegro wygasł] chyba że coś z niższej półki polecacie. Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam

Kusza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2003, 18:09
Re: Nożyce do żywopłotu na wysięgniku

autor: Kusza » 17 wrz 2021, 13:35

Do przycinania tui słabo sprawdzają się nożyce na wysięgniku bo nie zrobisz tego dokładnie np. od góry bo po prostu nie widzisz. Do 3m wysokości spokojnie wystarcza zwykłe nożyce tnące do żywopłotów i drabinka z trzema szczebelkami.

andreus
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2022, 16:01
Re: Nożyce do żywopłotu na wysięgniku

autor: andreus » 04 mar 2022, 16:15

Jeśli chodzi o mnie, to polecam sklep Garden Start - można kupić nożyce w bardzo ciekawej cenie.


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości

Gotowe projekty domów