zakładanie ogrodów

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
wagner-kasia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 17 cze 2015, 13:59
zakładanie ogrodów

autor: wagner-kasia » 29 sty 2018, 15:06

projekty koncepcyjne oraz szczegółowe dostosowane do wymagań klienta istniejącej infrastruktury oraz uwzględniające połączenie widokowe z otoczeniem;
Kompleksowe ogrody;
Elewacje dekoracyjne i posadzki, m.in. tarasy, patia, murki oporowe, kominki, grille, wędzarnie, piwniczki na wina;
Trawniki z rolki i siewu
Nasadzenia roślinne: rabaty ogrodowe w dowolnym stylu, nasadzenia miejskie, obsadzenia donic, rabaty podwyższone
Systemy nawadniania
Elementy wodne takie jak: oczka wodne, strumienie, Eko-baseny, kaskady, fontanny i inne
wykonała dla mnie firma ogrody-wrobel.pl

strugak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2017, 11:47
Re: zakładanie ogrodów

autor: strugak » 01 lut 2018, 9:27

temat ciekawy, odpowiedzi ludzi tez, ale zaglądnij jeszcze na portal http://www.polskidom.com.pl/kwiaty-wieloletnie-do-ogrodu/ w tematach ogrodniczych zerkam tam na pierwszym miejscu

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: zakładanie ogrodów

autor: tulejka » 07 lut 2018, 12:15

Racja, temat zakładania ogrodów jest ciekawy, ale trzeba wiedzieć, jak to robić

Oxotrade
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 08 lut 2018, 12:26
Re: zakładanie ogrodów

autor: Oxotrade » 08 lut 2018, 13:02

Trzeba mieć przede wszystkim pewną wizję tego jak chcemy urządzić swój ogród oraz wykazać się kreatywnością, wtedy nic nie stoi na przeszkodzie aby ogród zaaranżować samemu. My chętnie pomożemy podczas wyboru odpowiedniej i trwałej nawierzchni :)

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: zakładanie ogrodów

autor: zmarzlak » 14 mar 2018, 7:56

Jak radzicie, czy przy zakładaniu ogrodu, a konkretnie trawnika, warto od razu założyć takie obrzeża trawnikowe. Chodzi mi o to, żeby trawa nie wrastała mi z czasem pomiędzy rośliny ozdobne.

Mediss
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 02 lut 2015, 20:39
Re: zakładanie ogrodów

autor: Mediss » 29 mar 2021, 20:07

ogród to wspaniała sprawa, koniecznie pomyslcie o założeniu ogrodu , warto

szyszor
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2021, 13:32
Re: zakładanie ogrodów

autor: szyszor » 23 cze 2021, 1:24

To ja wam z kolei podpowiem, że Ogród Śląski doskonale projektuje i zakłada ogrody. Mają ogromne doświadczenie w temacie i oprócz projektu i nasadzenia zieleni zajmują się też drobnymi pracami murarskimi czy założeniem automatycznego systemu nawadniającego, także kompleksowo podchodzą do sprawy i za to duży plus. Kolejny za nieprzesadzone ceny.

ogrodnik96
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 9:24
Re: zakładanie ogrodów

autor: ogrodnik96 » 02 wrz 2021, 9:32

Ja skorzystałem z oferty firmy zakładającej ogrody i jestem bardzo zadowolony ze swojego ogrodu, sam bym tego lepiej nie zrobił, jak ktoś jest z Olsztyna lub okolic, to śmiało mogę polecić na PW.
W załączniku przesyłam zdjęcie z realizacji projektu ogrodu. 8)
Załączniki
ogrodnik.png
ogrodnik.png (1.59 MiB) Przejrzano 212 razy


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 90 gości

Gotowe projekty domów

cron