Zgrzewanie folii ogrodniczej

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zgrzewanie folii ogrodniczej

autor: tetate » 23 sie 2021, 7:25

Witam.
Mam problem o tuż zbudowałem sobie tunel foliowy który przykryłem folią tydzień temu ale mam problem z napiciem i ułożeniem folii.
Chodzi mi o przód i tył trzeba tam zgrzać folie bo taśmy do folii się odlepiają.

Moje pytanie może mi ktoś napisać jak mam się do tego zabrać żelazkiem czy są jakieś sztuczki wspomagające zgrzanie...

Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Zgrzewanie folii ogrodniczej

autor: Tomek5 » 23 sie 2021, 7:46

Dwie opcje jakie tutaj widzę

Możesz zaprasować folię żelazkiem - trzeba tylko przyłożyć przezroczysty celofan, tak aby folia nie przykleiła się do żelazka.

Zakupić odpowiednią zgrzewarkę folii - w sklepach jest ich wiele, profesjonalne jak również do uzytku domowego. Sam musisz zastanowić się , jaka będzie dla Ciebie odpowiednia. W firmie powinni doradzić jaka jest odpowiednia.


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów