Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

Pomysły na aranżację ogrodu, dobór odpowiednich roślin i kompozycje roślinne. Tu znajdziesz podpowiedzi jak zaprojektować by był funkcjonalny, efektowny i piękny. Zamieszczamy porady jak stworzyć ogród w określonym stylu i jak zagospodarować przestrzeń.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: tetate » 09 mar 2016, 11:53

Szukam jakiegoś projektanta wnętrz z doświadczeniem. Zależy mi na wnętrzach z dużą ilością kwiatów i zieleni. Dodam, że chodzi o Kraków. Możecie polecić kogoś w tym zakresie?

Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: Tomek5 » 09 mar 2016, 13:29

Ja jakiś czas temu skorzystałem z pomocy projektanta. Z dwóch powodów. Pierwszy to brak wyobraźni. Totalnie nie miałem koncepcji na wystrój. Chciałem aby było nowocześnie oraz stylowo tak więc dałem projektantom wolną rękę.
Drugi powód to brak czasu. Nie miałem czasu na to aby dopilnować ekipy remontowej. Wolałem aby ktoś zajął sie tym za mnie

Ale-ogrod_com_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 12 lut 2016, 14:26
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: Ale-ogrod_com_pl » 10 mar 2016, 8:51

Jeżeli szukasz dobrej i uczciwej formy,która zaprojektuje Twój ogród,to znakomicie się składa,bo akurat mamy doświadczenie pod tym względem i chętnie pomożemy,doradzimy:)
Piękny ogród.

ginewra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: ginewra » 16 cze 2016, 10:54

Już dawno nie widziałam w Polsce tak stylowych mieszkań. Bardzo chciałabym takie u siebie posiadać.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: gardenrun » 29 cze 2016, 9:14

W moim domu jest dużo kwiatów, ponieważ bardzo dobrze pasują białego wnętrza. W każdym domu powinno się stawiać na kwiaty, o ile ktoś nie jest alergikiem.

stewar
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2016, 7:05
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: stewar » 30 cze 2016, 7:37

To wiele wyjaśnia.

nolan
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 07 sie 2017, 12:11
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: nolan » 07 sie 2017, 12:46

To prawda, kwiaty mają taką właściwość że surowym przestrzenią nadają łagodny wygląd i tego efektu nie da się osiągnąć za pomocą czegoś innego..

Ferlenes
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2017, 8:43
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: Ferlenes » 01 gru 2017, 8:45

Jeśli ma być dużo kwiatów i roślin to przydałyby się doniczki lene bjerre. W czymś muszą być te rośliny umieszczone żeby to miało ręce i nogi.

joahimmatuszak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 11 lis 2018, 22:56
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: joahimmatuszak » 24 maja 2019, 6:13

U mnie zaprojektowanie wnętrza domu było też związane z wizytą w Krakowie! To tam znalazłem wiele ciekawych inspiracji.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: K@linka » 19 lis 2020, 7:49

U mnie architekt narysował wstępnie rysunki a potem i tak przyjechał na miejsce i mierzył każdą ścianę bo zawsze różnią sie od projektu, a czasem centymetr czy dwa maja znaczenie, szczególnie przy zabudowach na wymiar. Ceny z reguły są ustalane od metra - im większa powierzchnia tym taniej. Ale w zależności od projektanta może to być 100 pln za metr a może być nawet 300. I tez to zależy od zakresu usług np. z nadzorem prac wykończeniowych, jeżdżeniem po sklepach lub bez.

Polecam kupienie do domu stolików typu pomocnik oraz ustawienie na nich kwiatów Będzie to wygladało bardzo ładnie :)

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: Złotowłosa » 11 sie 2021, 9:20

Uwielbiam kolory. Również w domu. Ściany mam białe, ciemny turkus, jedna różowa. Czerwona kanapa, żółty fotel:-) Nie znosze nudy i szarości. W domu czuje się bardzo dobrze a remonty robię raz na sto lat (jak już muszę) Ale tez mieszkanie mam dosyć duże, niestandardowe (4 m wysokości w niektórych miejscach) wiec mogę sobie pozwolić na szaleństwa:-)

Wyjątkiem są u mnie Szare meble do salonu - jest to podstawa, do której dopasowuję dodatki.

Awatar użytkownika
martan
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: martan » 15 gru 2021, 11:14

Też się nad tym zastanawialiśmy. U nas wchodził grę jedynie architekt wnętrz a nie dekorator, że względu na wiedzę techniczną jaką posiada. Z racji wszechobecnego partactwa bierzemy pod uwagę architekta z nadzorem autorskim, czyli pod klucz. Koszty są, ale ja mam w miarę spokojną głowę i czas na inne rzeczy.

Jeśli nie chcecie korzystać to jest wiele stron, na ktoych mozna znaleźć ciekawe inspiracje
Tutumi
Pinterest
Home and book
czy makehomeeasier

frantryk
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2022, 11:31
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: frantryk » 30 gru 2022, 20:11

Polecam profesjonalne podejście i zatrudnienie architekta. U mnie architekt zaprojektował wnętrze naszej przestrzeni, który szybko został wprowadzony w życie. Wykonane prace są solidne, a całość wygląda bardzo ładnie.

aperto
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, 14:05
Kontaktowanie:
Re: Zaprojektowanie wnętrza domu - dużo kawiatów i roślin

autor: aperto » 23 maja 2023, 14:17

pokażesz zdjęcia i koszty?


Wróć do „Projektowanie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów