Klimatyzacja w zimowym ogrodzie

Marzysz o ogrodzie zimowym, a nie wiesz jak go zaprojektować? W tym dziale znajdziesz informacje na temat projektowania i wykonania ogrodu zimowego, jego aranżacji i utrzymaniu. W dziale także informacje o wyborze i pielęgnacji roślin do ogrodów zimowych.

Moderator: wika001

alaalicja
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 08 cze 2018, 14:05
Klimatyzacja w zimowym ogrodzie

autor: alaalicja » 16 maja 2019, 15:42

Cześć,

na lato planuję założyć klimatyzację w moim zimowym ogrodzie. Proszę o informację czy chłodnica kanałowa freonowa będzie mi niezbędna czy takie rozwiązanie stosuje się jedynie w dużych pomieszczeniach.

Eryk4421
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29
Re: Klimatyzacja w zimowym ogrodzie

autor: Eryk4421 » 01 lip 2019, 10:32

Moim zdaniem w każdym zimowym ogrodzie powinna być klimatyzacja.To naprawdę jest bardzo normalne.

Michu85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 gru 2015, 15:09
Re: Klimatyzacja w zimowym ogrodzie

autor: Michu85 » 26 lut 2021, 18:08

Jak dla mnie to właśnie sprzedaż klimatyzacji jest okej w takich miejscach. W ogóle klimatyzacja w dzisiejszym domu to tak naprawdę podstawowa instalacja, o której trzeba pamietać.

vikis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2015, 20:54
Re: Klimatyzacja w zimowym ogrodzie

autor: vikis » 30 cze 2021, 16:56

Też wiele zależy od tego, jak ogród jest zaprojektowany, ale w niektórych przypadkach klima nie jest wskazana dla roślin. Są alternatywny, np. markizy do okien pionowych Fakro. Świetne rozwiązanie, bardzo praktyczne, cieniujące i zatrzymujące też robactwo, które nie wlatuje do mieszkania

viki42
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Klimatyzacja w zimowym ogrodzie

autor: viki42 » 04 sie 2021, 10:57

Jest w sieci fajny portal Klimatyzacja. I myślę, że tam bez problemu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Artykuły tworzone są przez ekspertów z branży więc znajdziesz info czy lepszy będzie w tym przypadku klimatyzator multisplit, czy coś innego. Rzuć okiem.


Wróć do „Ogrody zimowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów

cron