Sprawdzone gospodarstwo ogrodnicze

Opisy gatunków drzew i krzewów, informacje na temat ich uprawy, zabiegów pielęgnacyjnych i zastosowania. Jakie drzewa i krzewy są odpowiednie na małą działkę, które można sadzić w cieniu, albo wymagają określonej gleby? Jeśli szukasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących drzew i krzewów ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

ulka_kulka5
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2021, 9:44
Sprawdzone gospodarstwo ogrodnicze

autor: ulka_kulka5 » 28 lip 2021, 9:49

Dzień dobry, mam w planach otworzyć swój sklep ogrodniczy. Chciałabym zaopatrywać go w sadzonki roślin owocowych od sprawdzonego gospodarstwa. Zależy mi, aby krzewy były certyfikowane. Znajomy polecił mi gospodarstwo ogrodnicze romańscy, ponieważ był bardzo zadowolony z ich produktów. Czy ktoś z Państwa również kupował sadzonki w tym gospodarstwie i poleca?

izka25001
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2020, 11:35
Re: Sprawdzone gospodarstwo ogrodnicze

autor: izka25001 » 10 lis 2021, 10:58

Cześć, ja polecam z czystym sercem gospodarstwo Romańscy z Tarczyna w woj. mazowieckim. Mają tam ogromny wybór różnych odmian roślin jagodowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pracownicy również chętnie doradzą w wyborze odpowiednich krzewów i podzielą się wiedzą na temat ich uprawy. Sadzonki, które ja kupiłam to naprawdę najwyższa jakość - są zdrowe, fachowo wypielęgnowane, wytrzymałe i bardzo płodne. Polecam gorąco tę firmę:)


Wróć do „Drzewa i krzewy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów