Zamontowanie alarmu

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zamontowanie alarmu

autor: tetate » 24 cze 2021, 5:43

Hej, od jakiegoś czasu przymierzam się do zamontowania u siebie alarmu. Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty, metraż 47 metrów kwadratowych, 3 pokoje. Nie mam pociągniętych żadnych kabli więc myślałem o Satel Perfecta WRL LTE. Nie mam zamiaru tego automatyzować. Potrzebuję kilka czujek ruchu, trzy czujki zalania, może kilka kontraktorów, czujnik dymu, manipulator i sygnalizator wewnętrzny.
Myślicie, że Satel Perfecta się sprawdzi? Jak wyglada kwestia sterowania z aplikacji (apka na iOS ma bardzo niską ocenę)?

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Zamontowanie alarmu

autor: K@linka » 24 cze 2021, 7:02

Ja się zastanawiam nad wielką płytą i bezprzewodowką. Tam z wifi potrafią być też problemy.

Ogolnie mam doprowadzone już kable wszędzie i nie mam kabli pod alarm bo nie zakładałem sobie że będe go tworzył.

Teraz nie ma opcji prowadzenia elektryki Czy ktos ma może alarm bezprzewodowy? Jak się sprawdza?


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Gotowe projekty domów