Rolety do altany

Dział poświęcony altanom ogrodowym ? ich wykonaniu oraz altanom gotowym. Podpowiedzi jaką altanę wybrać, porady dotyczące prac konserwacyjnych. Rozwiązania konstrukcyjne, pomysły aranżacyjne, informacje jak zbudować altanę.

Moderator: wika001

bazylia17
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2020, 12:14
Rolety do altany

autor: bazylia17 » 09 mar 2021, 12:36

Mój ogród jest bardzo nasłoneczniony, często nawet w altanie światło przebija przez okna. Myślałam nad roletami do altany, ponieważ mieszkam w Warszawie i miałabym od razu montaż. Ktoś ma takie rolety? Polecacie?

Alizie
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2019, 4:41
Re: Rolety do altany

autor: Alizie » 06 cze 2021, 21:18

To nie jest głupi pomysł. Jak najbardziejj możesz zamówić rolety do altany, tylko będziesz musiała na wymiar zamówić. Ja zamawiałam rolety plisowane na wymiar ze sklepu Lestore i jestem przekonana, że mają także inne rolety na wymiar na ich stronie.

Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Rolety do altany

autor: Tomek5 » 23 cze 2021, 9:44

Fakt, ze nie jest to często stosowane rozwiazanie, co nie znaczy, ze jest to głupi pomysł. Moim zdaniem jak najbardziej warto jest się nad takimi roletami zastanowić - szczególnie jeśli mają porawić Twoj komfort.

Powinny być to jednak rolety przeznaczone do użytkowania na zewnątrz, a nie do środka. ROlety takie powinny być wykonane z mocniejszych materiałów. Od siebie mogę polecić kontakt na PW z warszawską firmą. Powinni dobrać odpowiedni system rolet.


Wróć do „Altany ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów