Florahumus

Profesjonalne nawozy przeznaczone dla roślin domowych i ogrodowych. Szeroka gama nawozów płynnych, nawozów granulowanych, tabletek nawozowych. Dział poświęcony poradom, jak i kiedy stosować nawozy, jak rozwiązywać problemy z prawidłowym nawożeniem roślin.
Jadzia42
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2021, 18:08
Florahumus

autor: Jadzia42 » 08 maja 2021, 18:11

Cześć wszystkim, czy znacie preparat Florahumus? Koleżanka z pracy poleciła mi go przy okazji rozmów o ogrodach i roślinach. Mówi, że używa go już od dawna i jest zachwycona. Czy ktoś z was ma podobne odczucia? Znalazłam ten preparat w internecie i zastanawiam się czy faktycznie go kupić.

julianna_
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 09 mar 2021, 15:19
Re: Florahumus

autor: julianna_ » 14 sty 2022, 21:51

Ja podlewam nim praktycznie cały ogródek (trzeba uważać tylko na roślinki, które lepiej czują się z kwaśnym pH gleby) i szczerze mogę polecić. W pomidorach więcej ich na krzakach, kwiaty szybciej się budzą po zimie i nie muszę się tak martwić latem jak zabraniają podlewać ogródek. Podlewania trawnika bez florahumusu już sobie nie wyobrażam - jest ciemniejszy i wolniej "wysycha", dzięki czemu muszę mniej albo rzadziej podlewać.

Aloes87
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 09 lis 2021, 13:35
Re: Florahumus

autor: Aloes87 » 12 wrz 2022, 12:23

Czy florahummus to jest po prostu biohummus tylko pod inną nazwą? Czy może ten specyfik różni się czymś od tych, dostępnych w sklepach?

GretaS
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 19 maja 2022, 13:47
Re: Florahumus

autor: GretaS » 13 wrz 2022, 9:13

Aloes87 pisze:Czy florahummus to jest po prostu biohummus tylko pod inną nazwą? Czy może ten specyfik różni się czymś od tych, dostępnych w sklepach?


florahummus a biohummus to sa chyba dwie różne rzeczy.


Wróć do „Nawozy dla domu i ogrodu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów