Osuszanie ścian budynków

Jeśli myślisz o projekcie ogrodu, tutaj możesz zapoznać się z opiniami na temat projektantów. A może szukasz informacji o firmach działających w Twojej okolicy lub zleciłeś projekt ogrodu i chcesz się podzielić opinią o jego autorze? Zapraszamy.

Moderator: wika001

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Osuszanie ścian budynków

autor: szmeraczka » 23 kwie 2018, 20:25

Cześć! Czy mieliście kontakt z tą metodą osuszania budynków: Drymat. Czytałem trochę pozytywnych opinii a potrzbuje usunąć wilgoć z muru w piwnicy. Skuteczne?

DareczekP3
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2019, 8:31
Re: osuszanie ścian budynków

autor: DareczekP3 » 26 lut 2019, 8:51

Zazwyczaj stosowałem osuszacz powietrza. Dobrze się sprawdza, jak dla mnie jest to opłacalna inwestycja w sprzęt ;)

camper23
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, 20:26
Re: osuszanie ścian budynków

autor: camper23 » 20 paź 2020, 20:28

Jeśli budynek jest porządnie zawilgocony lepiej wynająć osuszacz, jeśli natomiast poziom wilgoci jest dosyć niski. Wystarczy zakup domowych osuszaczy powietrza

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Osuszanie ścian budynków

autor: Domores » 24 paź 2020, 10:39

Wszystko zależy od tego czy budynek jest już zamieszkały, w fazie budowy czy taki pusto stan. Znając pytania na takie odpowiedzi jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodę osuszania. Kiedy w mieszkaniu zaobserwujemy gdzieś wilgoć to można zacząć od pochłaniaczy wilgoci http://www.e-mieszkanie.pl/poradnik-wne ... -2706.html takie działanie na pewno pomoże w przypadku niewielkich zawilgoceń.

Vawwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2020, 10:08
Re: Osuszanie ścian budynków

autor: Vawwa » 20 lis 2020, 12:24

Korzystałem z pomocy firm. Szybko i sprawnie pozbyli sie problemu wilgoć i ewentualnego grzyba.

Vawwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2020, 10:08
Re: Osuszanie ścian budynków

autor: Vawwa » 19 kwie 2021, 9:35

Vawwa pisze:Korzystałem z pomocy firm osuszanie budynków. Szybko i sprawnie pozbyli sie problemu wilgoć i ewentualnego grzyba.


I jak wyszło końcowo? Udało sie?


Wróć do „Projektanci ogrodów - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów