Jak zaprojektować podjazd do ogrodu

Pomysły na aranżację ogrodu, dobór odpowiednich roślin i kompozycje roślinne. Tu znajdziesz podpowiedzi jak zaprojektować by był funkcjonalny, efektowny i piękny. Zamieszczamy porady jak stworzyć ogród w określonym stylu i jak zagospodarować przestrzeń.

Moderator: wika001

betons22
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 16:22
Jak zaprojektować podjazd do ogrodu

autor: betons22 » 13 lip 2020, 15:18

Czy ktoś wie jak dobrze zaprojektować podjazd do ogrodu? Mam na myśli chodnik czy szlifowanie betonu?

ciżemka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2017, 12:18
Re: Jak zaprojektować podjazd do ogrodu

autor: ciżemka » 16 kwie 2021, 16:05

Najlepiej powierzyć to projektantowi. Natomiast wykonanie doświadczonej firmie brakurskiej.

Aloes87
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 09 lis 2021, 13:35
Re: Jak zaprojektować podjazd do ogrodu

autor: Aloes87 » 09 lis 2021, 13:46

Tutaj pomoże Ci specjalista. Oczywiście możesz podjąć decyzję dobrowolnie ale jeśli chcesz prawidłowo postawić chodnik, to architekt Ci w tym doradzi.

frantryk
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2022, 11:31
Re: Jak zaprojektować podjazd do ogrodu

autor: frantryk » 30 gru 2022, 20:13

Ja zatrudniłem świetnego architekta. U mnie wykonywali oni remont mieszkania, efekt finalny przekroczył moje oczekiwania w pozytywny sposób. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką u mnie wykonali i oby tak pozostało jeszcze na długo.

aperto
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, 14:05
Kontaktowanie:
Re: Jak zaprojektować podjazd do ogrodu

autor: aperto » 23 maja 2023, 14:17

Dzisiaj o fachowca ciężko, lepiej nie brać pierwszego lepszego z internetu. Do tapet ekskluzywnych wpadnij do sklepu ornante oferującego wysokiej jakości rozwiązania.


Wróć do „Projektowanie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów