Co na skaleczenia?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Alicja Kos
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2018, 12:55
Co na skaleczenia?

autor: Alicja Kos » 16 maja 2018, 12:13

Dla mnie wiosna oznacza różne prace w ogrodzie, które często kończą się dla mnie jakimiś skaleczeniami albo otarciami. Nie nauczyłam się zakładać rękawic ochronnych, bo jest mi w nich po prostu niewygodnie. Niestety takie zajęcia nie należą do najczystszych i łatwo wtedy o zakażenie. Zawsze stosowałam na to maść Tribiotic, po której rana szybciej się goiła, ale nie próbowałam w międzyczasie innych produktów. Macie może jakieś sprawdzone? Ewentualnie domowe sposoby na łagodzenie zadrapań?

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Co na skaleczenia?

autor: ogrod876 » 30 mar 2021, 22:13

Chyba najlepiej jest wybrać Octenisept. Każdą rankę nim psikam i naprawdę wszystko fajnie się goi. Preparat uwielbiam też ze względu na jego łagodne działanie - można go stosować u dzieci i zwierząt :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości

Gotowe projekty domów